bugün

entry'ler (37)

kız sevgilinin ayaklarını ısıtmak

biz ona birbirine karışmak diyorduk. artık karışamıyoruz

geceye bir neşet ertaş türküsü bırak

Sen beni gönlümce mutlu mu sandın?
Ömrümü boş yere çalan dünyada.

düşün ki o bunu okuyor

biliyorum radikal kararlar vermeye çalışıyorsun, önce ne istediğini bilmen gerekiyor. Mantığın aklınla bir değil kararsızsın ama kimseden de izahat alacak değilsin. yaşayıp görmek yine hata yapmak istiyorsun yap bakalım. önemli olan insanlık mı para mı statü mü.

emre mor

daha öğreneceği çok şey olduğunu düşündüğüm futbolcu.

haluk bilginer

bu tür ödüllere ülkecek alışkın olmadığımızdan birilerine battı. adam 80 lerde 90 larda holiwood dizilerinde oynamış biri kolay gelmedi bu noktaya. bize tebrik etmek düşer büyüksün üstat

istanbul

Alıp senide başımı da gitmek istiyorum bu şehirden.

itiraf ediyorum

lise yıllarından beri hoşlandığım, kırk kocaya gitse de aklım onda dediğim kız, evlendi boşandı şuan çok tehlikeli sulara çağırıyor beni, bilmiyorum ne yapacağım. helede sevdiceğim varken..

limewire kullanmış nesil

Ne de güzeldi yeşil yeşil.

görücü usulü evlilik

Olayı karıştırmayalım bence biri vasıtası ile tanıştırma ile görücü usulu evlendirmenin arasında çok fark var.

Tanıştırılmış olsada sonuçta kendi karar veriyor. beğenmezse yol yakınken dönebilir
Ama görücü usulun de daha çok eski tarihlerde, hala varmı bilmiyorum, ailelerin belirlediği kişi ile evlenme ile biten durumdur.

Edit: konuyla uzaktan yakından alakam yok sevdiceğimle tamamen tesadüf karşılaştık. şimdilik herşey güzel.

huzur

huzur sensin aşkım.

cem yılmaz ın haluk levent vurgun yapacak iddiası

Cem yılmaz ın istediği gibi önüne gelene saydıramayacağını anlamasıyla kapanacak meseldir.

muharrem ince vs ekrem imamoğlu

Muharrem belediyeci değil siyaset adamı fikir adamı, Ekrem yönetim belediyecilik yapabilecek aday, umarım birgün cb ince olur.

köylü insanların bagnaz ve cahil olması

köylü insanlar ziksin seni.

sözlük yazarlarının meslekleri

bu aralar ne yaptığımı bende bilmiyorum, finans mı muhasebe mi ik mı belli değil

(bkz: )https://www.youtube.com/watch?v=Es_ASif2lvg

köpeğe çarpmamak için sonuç 1 ölü 3 araç pert

köpeğe vuran araç hariç hepsi suçlu, biri kemer takmamış ikisde takip mesafesini korumamış olan yine emektar torosa olmuş yazık olmuş

milan da milangaz ın olmaması

seviyeyi düşüren başlıklar vol..131253

iç güzelliği olan çirkin insan

Çirkin insan yoktur bakımsız yanlış imaj vardır.

yazarların eşcinsellerle ilgili düşünceleri

maalesef bir sağlık problemi olduğunu düşünüyorum. sevgi saygı sempati beslemiyorum mümkün mertebe benden uzak olsun. bazen kadınsı örnekleri kadınları etkiliyor hatta bu yüzden uyuz bile oluyorum denebilir.

sözlük yazarlarının itirafları

sırf birgün nicimi öğrenecek diye ortak sözlükte yazar olan sevgilim hakkında olumlu olumsuz şeyleri yazamıyorum. çünkü ben onunkini biliyorum,

spotify zammı

kaçak kullanın, biz hep 50 liralık yüklüyoruz. ülkede zam gelmeyen birşey yokki şaşırdık mı hayır.