bugün

entry'ler (11)

mağduriyet

Siyasette,sporda,ünlü camiasında kısacası her yerde geçer akçedir. Ülkede mağdur olmadığını düşünen bir kesim, bir grup neredeyse yoktur.

şenol güneş in rol yaptığının ispatı

Rol yaptı mı yapmadı mı bilmem ama dikkatimi çeken bir şey var.

şenol hoca hastaneye kaldırıldıktan sonra ilk olarak hocanın kafası zımbalanmış bir şekilde fotoğrafı servis edildi. Sonra bölgeye tentürdiyot sürülmüş bir fotosu servis edildi. Sosyal medyada hani kan filan diye yorumlr yapılınca da kanlı bir bez hocanın kafasına dayanmış şekilde bir fotoğraf servis edildi.

Fotoğrafların böyle aşama aşama ve sosyal medyanın tavrına göre servis edilmesi tuhaf değil mi?

19 nisan 2018 fenerbahçe beşiktaş maçı

ne yazık ki tolga zengin’in manasız şekilde taraftarı tahrik etmesiyle başlayan olaylar neticesinde tatil edilmiş maç.

taraftarda sebebi belirsiz bir gerginlik vardı zaten, tolga’nın da tahrikiyle işler çığrından çıktı. taraftar bu oyuna nasıl geldi aklım almıyor.

N: Fenerbahçe.

şenol güneş

evvela bir fenerbahçeli olarak kendisine geçmiş olsun diyorum. Çünkü bir büyük takım hocasının böyle rol yapacağına inanmak istemiyorum. Sonra da diyorum ki tünele girerken bir pet şişe yüzünden yerlerde sürünmek yakıştı mı sana şenol hoca? Bu sahalarda kimlere ne cisimler atıldı ama ben hiç şenol gibi yerlerde sürüneni-yuvarlananı görmedim. Tamam hoca seviyorsun mağduriyeti fakat biraz da kendine saygın olsun be.

yüzyıllık yalnızlık

Okunması zor kitap. Buna rağmen çok popüler fakat okuyanların büyük kısmının bir şey anlamadan okuduğunu düşünüyorum.

hayat

Doğumdan başlayıp ölüme kadar devam eden kıvrımlı bir yoldur.

selçuk inan

Bir zamanlar “xelçuk” diyerek göklere çıkartılan balon topçu.

canan kaftancıoğlu

mustafa kemal’in askerleriyiz Sloganını militarist bulan ancak kocasının, kızına yunan bayrağı önünde asker selamı verdirmesini herhalde militarist bulmayan insan.

kedi

çok acayip bir canlı. Kimileyin zıpır zıpır şımarırken kimileyin siktir git başımdan der gibi bakabiliyor.

kevin de bruyne

Bu sezon olağanüstü performans gösteren futbolcu. Yıllardır sağ açıkta harcanmış bu adam resmen.

arda turan

barcelona’dan başakşehir’e transfer olan futbolcu. Dikkatinizi çekerim avrupa’dan bir kulüp bile kendisini istemedi.