ihanet bildirisinde adı geçen 1128 akademisyenden biridir. Anadolu Üniversitesi'nden kovulmuştur.

görsel

Edit: işte görün aydın, ilerici, topluma örnek olması gereken bu Utanç kağıdındaki sözde akademisyenlerin zihniyeti. Devletin terör operasyonlarını durdurmak için neredeyse canlı kalkan derecesinde çaba gösterirken devletin askerine polisine karşı düşmanca bir tavır sergilemek.

Üstelik bunu bir devlet kurumunda çalışırken yapacak kadar sarhoş olmak.
bu tipler her yerde ve bol miktarda olabilir. bu herifin bu şekilde bir zihniyette olduğunu ta o göreve atanmadan önce devlet bilecek ve önlem alacak. bu saatte yaparsan geç kalmış olursun.

allah, pkk'lı olan ya da sempati duyan herkesi ıslah etsin. hepsi tövbe etsin.

yok, biz bildiğimizi okumaya devam ederiz derlerse, belalarını yine allah'ın izniyle inşallah asker ve polisin eliyle bulsunlar.

orada, çok zor şartlarda sırf bu memleketin hainlerini temizlemek için ve bizler rahat yaşayalım diye mücadele eden güvenlik mensuplarından da yüce allah razı olsun, kalplerine azim ve huzur versin.
bir haftadır derslere gelmeyen haindir.
inşallah Eskişehir'de karşıma çıkar.
cikmasa dahi biz illaki aü deki odasını ziyaret edeceğiz.
bizim kültürümüzde bir laf vardır, "sallandıracaksın bir iki tanesini..." diye devam eder.

işte bunların birkaçını kıstırıp sıkacaksın kafasına, bakalım bu memleketin aslan parçalarına bir daha laf edebiliyor mu hadsiz şerefsizler.
Götü sıkışınca ölsün dediğin polislere gitmicek mi acaba Allah herkese akıl fikir verirken bizim aydın geçinen, sanatçı geçinen organzmalara neden vermemiş merak ediyorum. Bizim memlekette teröristi sevmeyi, desteklemeyi, hoşgörmeyi solculuk, aydınlık yada sanatçılık zanneden bi güruh var onlarda ölsün o zaman amk.
varsın 2 yaşında çocuğu olsun, varsın nişanlı olsun dimi böyle düşünen akademisyenlerde sanatçılarda aydınlarda ölsün inşallah dinimiz amin.
şimdi buna sövmeye başlarsam durmam, duramam. o yüzden susuyorum.
Tipik solcu itliğini yapmıştr. Şu an belki de şu dakika mardin'de, kars'ta, diyarbakır'da, ığdır'da binlerce öğretmen, doktor, mühendis ve diğer memurlar polisin varlığina duacı. Çünkü medeniyet seviyesi demirçağdan sonra ilerlememiş primat topluluğunun devlete olan kızgınlığinı kendilerinden çıkaracağından korkuyorlar ki bunu 80lerde ve 90larda yaptılar. Senin o sosyalist orospu cocugu yoldaşların sınıfts öğretmen kurşunladılar. Hadi sen bu polis hakkındaki hümanist düşüncelerini bunlara anlatsana bi.

Hem sonra siktiriboktan alevi varoşlarında otomatik silahlarla şov yapan, şiddet eylemlerini çıkarttıkları sikkodan dergilerde destekleyen ve cezalandırma olarak nitelendiren ve kitap ayracı kullanmadıklarına emin olduğum medeniyetsiz çomarların halk olduğunu kim iddia ediyor? Sana göre halk bana göre bu halkın 1000 yıldır yakasindan düşmeyen parazitler.

Bunu hep diyorum türkiye bir suç ülkesi bi sik değil. Şu lafı almanyada bir akademisyen edecek ülkenin bir numaralı gündemi olur. Böyle bir iti yetiştiren okul bile yıkılır üzerine bir de kireç dökerler. Ama bizde bu adam iki ay sonra görevine yeniden donecek.
Öğrencilerinden atar yedikten sonra üç buçuk atıp polisi arayacak kişidir.
Atıldı.