bugün

(bkz: cengiz khan)
Benim. Halkını özgürleştireyim deyip, evinizden çıkmayıp kalkan olacaksınız diyen o.ç larından daha az katliam yapmıştır devlet.

Edit: o.ç, orman çocukları demek. Dağdan geldikleri için yani.
Imı hindiklir ımı izyinitim diye anıran eşekten doğmaların katliamına geç oldu ama temiz oluyor şeklinde bakan insandır.
(bkz: terör katliamı) kimse terörist kan döküyor demez.
(bkz: evilinside)
(bkz: diego wolfskin)
(bkz: Cenglash).
ben üzülüyorum.

evet bir katliam var ve bunu devlet yapıyor.

oysa devlet-millet el ele yapmalı. biz de istiyoruz, biz de özeniyoruz.
ben şahsen üzülüyorum, "neden gidip birkaç kürt vurmuyoruz" diye. keşke ben de gidip birkaç kekoyu eşek cennetine göndersem...

cizreliler eqlesin;
görsel
insan değildir.onun bunun attığıdır.
terorist adami kralida olsa vururum ama kurtle teroristi ayiracaksin aralarinda cok iyi insanlar var terorist apocu olanlarda ayiracaksin kardesim genelleme yapamayacagim kimse duzgun degil bu hayatta oradaki genclerde ona kaniyor keske bunlar yasanmasa elele yasasak bu bastaki itleri basta apo ve selosunu indirsek bu iblisler fissekliyor bunlari yoksa kimse curret edemez.
insanlıktan nasbini almamıştır. iki taraf çatışıyor olan çocuklara oluyor.
hayvandır.
çokça karşılaştığım ve cidden anlamlandıramadığım insan tipi.
devlet kınamalı tüfekle mi yapıyor katliam amk barzosu diye sordurtur.
Ulan it bu devlet katliam yapsa sen suan o sözlükten yazı yazamıyordun pkk piçi seni oc.
ortada bir katliam görememiş insandır. katliam bilinçli bir şekilde bir topluluk insanı öldürmeye denir.
öyle bişey var mı ? benim gördüğümde halk ve asker yanyanaydı. asker halkı korumak için burda durma şuraya geç ateş açıyorlar diyordu.

şimdi ortada bi terör örgütü ve onların mahallelere yığdığı cephaneler var. buraya asker nasıl olurda saldırmaz ? nasıl olur da insan öldürmeye yarayan mühimmatların, bir gün kendisine ölüm olarak dönecek olan silahların bir şehirde depolanmasına göz yumar ?o halde cizre, sur, silopi olaylarının sorumlusu pkk değil midir ? (bak aq hükümeti bütün bu cephaneleşmeye göz yumdu) ama askere bunları yok et dediği anda buna kimse bişey diyemez. asker gider o cephanelikleri yok eder. teröristle çatışır. savaş halindeyken sivil insanlar ölür. her savaşta ölür. bunun mesulu şehirlere cephanelik yapan pkk mıdır yoksa o cephaneliği silmeye süpürmeye giden tsk ve ya t.c midir ? bunu kavradığınızda ölen insanların kimin yüzünden öldüğünü de anlarsınız.
bu saatten sonra pkklı teröristler, pkk sevicileri, pyd zılgıtçıları katliamlardan katliam beğensinler.

ne zamandan beri terörsitler cizre halkı oldu? ne zamandan beri askerimizi şehit etmek öz yönetim oldu?

eşeklerinizi bile katledicez ki kaçsanız bile üzüntüden gebericeksiniz.
ne kadar gerizekalı gerizekalı başlıklar bunlar geberenlerin hepsi pkk lı oruspu dölüdür aksini iddia eden oruspuçocuğudur .
Devlet katliam yapamaz, her ne kadar hükümeti beğenmesek de katliam yapacak güçte ve diktatörlükte değildir. Katliam bugün Ankara'da yapılmıştır. Umarım Cizre gibi diğer ilçeler ve iller de bir an önce temizlenir.
güncel Önemli Başlıklar