bugün

mayıs ortalarında istanbul da deprem olma ihtimali vardır gerçekten de, ama allah c.c. yurdumuzdan ırak etsin inşallah. ağzınızdan yel alsın.
sahte deprem ihbarı yapmak suçtur. dolayısıyla gerçekleşmezse yazar bir suç işlemiş olacaktır.
olmayacak deprem.
Yazar burada 19'un lanetinden bahsetmiş olmakla birlikte Sanki olacak gibi durmamakta olan depremdir. O değil de belki ben ölürüm.
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'a da bu durumu danışmak gerek. kendisinin seslerle ilgili hisleri kuvvetlidir. belki oluşabilecek titreşimlerin seslerini önceden hissedebilir.
düğün mevsiminin açılacak olması sebebiyle öyle hissedilmiş olabilir, aslı yoktur.
türkiye'nin belini bükecek olan depremdir. allah göstermesin, olacaksa kentsel dönüşüm biraz daha tamamlandıktan sonra olsun. sırf şu sıcakta enkaz altında kalıp çürüyen cesetlerin kokusunu düşününce dahi insan ne denli büyük bir felaket olabileceğini idrak ediyor. yüz binlerce ölü, milyonlarca göçmen, milyarlarca dolar kayıp...
müneccim tarağı okşamak .
olacak depremdir.
40 katlı binada çalıştığım için beni ürküten depremdir. allah bidaha o kara günü yaşatmasın.
ilgi orospusu olmak için çığlık çığlığa bağıran birine anasıyla ilgili öngörülerde bulunduğumuz cümleler söylesek sanırım rahatsız olmaz. hislerim öyle şeyler söylüyor ki.
Deprem oldu diyelim. Olur da eğer sağ çıkarsaM.

(bkz: o ağzını sikeceğim aşağılık)

Olmayacak olan depremdir.
Olursa Büyük istanbul depremidir istanbulda en az 4 milyon kişinin ölümüyle sonuçlanacak depremdir.
bilimsel veriler var, ama bir yere kadar, dini kaynaklardan bilgilerimiz de pek az da olsa mevcut. batıl inançlar vs. de var. hatta bir de önsezilerimiz bile var. hiç birini reddedemeyiz. nihayet en doğrusunu allah bilir. ben naçizane şahsi görüşümü söyliyeyim. mayıs, haziran ve temmuz ayları çok, gerçekten çok kritik arkadaşlar. allah cc. hayırlarla sonuçlandırsın.