bugün

Assasinscreed serisi.
Call of duty serisi.
Battlefield serisi.
Gta iv ve gta v.
(bkz: dxball)
(bkz: Tetris)
(bkz: mortal Kombat)
(bkz: tekken)

Atari neslindeniz biz liseliler bilmez.
Gta 5. aa dur o daha pclere çıkmamıştı dimi.. O zaman tetris oynamaya devam. *
watch dogs
gta 5
call of duty ghosts
max payne 3...
Kişinin bilgisayarına ve oyun zevkine bağlıdır ama her müddet CoD, Crysis ve TLOTR yüklemelidir.
Assassin's creed serisi
Batman serisi
far cry 3
her türlü yeni nesil oyunlar.

Ayrıca Gta 5 pclere çıkmak üzere. grafiklerin konsollardan kat kat daha üstün olduğu platform olan pc' ye yüklenmesi gereken oyunlardan biridir. siz hala kamera kontrolünde zorlanmaya devam...
(bkz: gantır)
Seneee 1998, yaz ayı.. O günkü muyluluğumu, heyecanımı bugun kesinlikle 100-150 bin liralık bir araba hediye etseniz göremezsiniz bende..

Aylardır araştırıyordum. En son verdim kararı, o kadar önemli iş ki babamla gittik, aidata bayisine.. Ödemeyi yaptık, bilgisayar sonra gelecek.

Geldi. Mahallesine kaymakam gelmiş 1940'lar anadolu köylüsü gibi bir saygıyla karşıladım onu. Pentium işlemcili 3,2 gb harddiskli bilgisayarım.

Fifa 98 oldu ilk oyunum. Öyle güzel gelmişti ki fenerbahçe maçlarını hiç izleme, al burda oyna işte deseler itira etmezdi fanatik fenerli olarak.

Sonra o heyecan devam etmese de gelenek devam etti, fifa 99, fifa 2000 diye gitti oyun serisi.

Şimdi her ne kadar pes'çi de olsam ilk oyun dendi mi fifa gelir aklıma..
Assasin's Creed Black Flag IV ile yeni gelecek Unity'i mutlaka indir.
Watch Dogs ,Metal Gear Rising, Maxx payne 3 (şiddetle tavsiye), hitman absolution, Batman Arkham origins, tom clany splinter cell blacklist( tavsiye) oyunlarına bir bakbilirsin.

Korku oyunları için:
Dead island serileri, outlast oyunlarını deneyebilirsin.
Yarış oynları sevyiorsan Grid 2 çok güzel bir oyun.
FPSler için de
Medal of Honor
Crysis 3
Payday 2
sniper elite 3 oyunlarıda çok güzeldir.

Strateji oyunları içinde Total War serileri çok güzedir.

Spor oyunları içinde pek bişey söylemeye gerek yok ama nba2k2015 çıkacak yakında. o harika bir oyun olacağa benziyor. dene derim.
1999 senesi ilk bilgisayarı aldığımızda p2 400 işlemci ile ilk kurduğumuz oyun half life idi. bütün mahalle çocukları ile oynardık. fifa ve half life favorimizdir.
Fm14
Gta4
FarCry3
Ac3
(bkz: yeterli)
dayz, csgo, fıfa 14.
pes ve fifa yeterli. gerisini salla.
battlefield 4 e 120 kagit veriyosun yukluyosun ve multiplayerda kasiyosun. Lan ozledim
watch dogs yeni alınan pc ye güveniyorsan tabi.
favori üç oyunumun olduğu listedir.

(bkz: far cry 3)
(bkz: fifa 14)
(bkz: nba 2k14)-konsolda daha bir şahane ama bilgisayarda da oynarsınız.