entry'ler (26)

otobüslerde karıya kıza yer veren mal

umut dünyasının çaresiz insanıdır. bir umut dişi cinse verdiği yer karşılığında onun da kendisine bir yer vermesini bekler.

etipuf

askere gideceğim bu dönemde askerde şahit olunan yaran diyaloglar başlığına girdiği entrylerle koparmış yazar. tebrik ediyoruz kendisini efendim.

hiç bitmemesi istenen kitaplar

hitler`in psikopatolojisi

insanı çocukluğuna götüren şeyler

(bkz: eti cin)

evlenmek

zaten kötü giden hayatını "daha ne kadar kötü olabilir ki?" düşüncesiyle renkleneceğini sanıp asrın hatasını yaptığını bir kaç sene sonunda farkeden çaresiz insan.

kendini kurtarabilecek kadar yuzme bilmek

yüzerken yakınlardında çok fazla dolanılmaması gereken insanlardır. zira boğulma anında ilk sizi suyun dibine çekerler.

öss için her şeyden vazgeçmek

kızların beğenmediği erkeği reddetmek için başvurduğu "öss`ye hazırlanıyorum,bu sene hiçbişeyle ilgilenmiyorum" tribi.

cennette hangi dil konusulacak meselesi

herkesin elinde zargan`ı açabilen ufak el bilgisayarları olacak herhalde.

yaratıcı küfürler

a.ında cinnet geçiririm

iş görüşmesinde sorulan saçma mülakat soruları

Girdiğim mülakatların birinde bana sorulan saçma soru ve cevabı:
S : Bize ne katabilirsiniz?
C : Neşe (Cevap sonunda soğuk bi sessizlik)

torpil patlatmak

küçükken 2 litrelik cam şişe pepsinin içine yerleştirip patlattığımız ve camın paraçalara ayrılmasından büyük haz aldığımız ergenlik öncesi akıl sağlığını zorlayan hobi.

yavuz çetin

sadece senin olmak adlı şarkısını çok sevdiğim rahmetli gitar virtiözü.

baş ağrısı

astigmatı olanların sık sık yaşadığı, yer yer inleten, en sonunda da kusturan lanet olası bir durum.

hastası olunan sözler

ölürsem kabrime gelme istemem, sıkışırız...

ilkokulda kaynaşmış sınıfa sonradan dahil olmak

yaşamaktan nefret ettiğim ve her sene bu sondur herhalde deyip ertesi sene yine farklı okul ve farklı sınıfa başlamak.

eski sevgilinin hatırlattıkları

zamanında hayatımın kadınını buldum diye mutlu olan ama şimdi az kalsın gümbürtüye gidiyormuşumu hissetme hali.

sinem kobal

erken yaşta şöhret olup tam inişe geçtiği sırada tamamen duygusal sebeplerden dolayı Galatasaray`lı Arda ile yaşadığı aşkla yeniden sahalara dönen sarışın şahsiyet.

kıskanç kadın

kesinlikle sevdiğinden kıskanmaz. siz ona onun size olan aşkından daha çok aşık olun diye büründüğü roldür.

sınavında kopya çekilmesine izin veren öğretmen

memlekete çobanların da gerektiğini düşünüp kendini salmış öğretmen türüdür.

şehirler arası otobüste sabah ereksiyonu

mola veren otobüsten tuvalete gitmenize engel olan çok acı bir vaka.