entry'ler (77)

sevgilisi olanlara tavsiyeler

sevgilisi olan ; sevsin sevişsin *

sıvacı

bir sıvacının günlüğü, bugün yine mala vurdum.

akp nin iktidardan düştüğü gün

meclisin önüne gelen otobüsler ile yüce divana gidecekleri gün olacaktır.

adolf hitler

birgün öldürmediğim tek yahudi için bana küfredeceksiniz diyen. zat.

sevdiceğin patlak olduğunu gerdek gecesi öğrenmek

sevdikten sonra patlak olmasının pek sorun olmayacağı durumdur. nedir bu mısırmıdır patladı da patlamadı da alala.

bir insana seni sevmiyorum diyebilmek

eğer içten gelerek söyleniyorsa dünyanın en güzel cümlesi. lakin günümüz de bunu içten söyleyen insanların sayısı oldukça az.

tuvalette mastürbasyon yaparken ölen insan

3 film 1 den olan sinemalara giden ve koltuk da ölen 52 yaşında ki amcanın kardeşi olabileceğini düşündüğüm şahısdır. Allah rahmet eylesin.

sevgiliyi aldatmak için nedenler

ben bir kaç kez aldatıldım pek bir cevap alamadım. nedensizdir bu aldatılmaların sebebi. bir müddet sonra ilişkinin rutine baglanması falan filan. herkes ilişki de rio karnavalı tarzın da birşey bekliyor. günümüz şartların da bu her daim olabilecek birşey değil. ama gel de bunu anlat..

harika şarkı sözleri

Gönlüne sar beni sev sen sev beni
Yorgun düştüm yalnızlıktan
Aşkıma kapıLDa gel sen gel bana
Kanım kaynar bakışından..

Çıldırırım beni aramassan
Öfkeler sarar gücüm kalmaz yok olamaz.
Gülme sana böyle tutuldum diye sana bir ömür adadım diye
Gülme ne olur GiTME SEViYORUMM...

dininden sıkılıp yeni bir din arayan insan

dininin bütün sorumluluklarını yerine getirmiş gibi kalkıp bir başka dine geçip bir de o din üzerin de aylak aylak takılayım diye saçma sapan arayışlar içine girmiş insandır.

misafirlikte çocuğuna bakmayan anne

genel de ev sahibi çoçuğunun odasına dalıp " abi bana bilgisayarı açsana, abi şu oyunu da açsana, abi mouse neden dönmüyor " diye ev sahibi çoçuğunun intiharına sebep olacak velet ve annesi.

bir kızın hayatının aşkı olmak için gerekenler

3 maymunu oynamak yeterli.

bu saate kadar nerdeydin sorusuna yakışan cevaplar

* hayatım bu saate kadar nerdeydin ?
- ebenin amındaydım. beni bırak sen nerdeydin taytın yok ?
* ehö ehö

hastası olunan sözler

içme diyor çok zararlı ! La beynini siktiğim, sensizlik çok mu yararlı ?

dünyanın en gereksiz kadını

onu seven erkeği aldatacak kadar basit ve hiçbirşey olmamış gibi karşısına çıkacak kadar da yüzsüz olan kadındır. Hatta bunların farklı versiyonları da mevcuttur. çıktığı erkek ile yetinmeyip internet üzerinden yeni arayışlar içerisine giren, telefonunu verip sabahlara kadar mesajlaşan ve bu da yetmiyormuş gibi yakalandığın da " aaaa o benim kankam " diye gevşekleşen türdür.

yatakta ye beni parçala diyen bayan

kesinlikle türkiye de karşılaşma imkanımızın olmadığı kadındır. türkiye de bir tek recep ivedik filmlerinde geçen diyalog da olabilir. " Ye beni ricep, öp beni ricep " gibi gibi.

dünyanın en gereksiz ve değersiz haberi

7 mart 2012 tarihin de Samsun da bir okulda, sınıf öğretmeninin tüm okula ayran dağıttırarak o günü dünya ayran günü ilan etmesi.

kate upton da kusur bulan türk kızı

bence kendi kusurlarını örtmek için uğraşan şahısdır. malum kate uptonu gördüğü an söyledikleri aşikardır. " O kadın ise biz neyiz ? Biz kadın isek o nedir ? " Bu tarz insanı alacaksın ısırgan tarlasına götürüp çırılçıplak bırakıp, o tarladan aşşagıya yuvarlayacaksın, yanacak kıçı başı. başka türlü akıllanmaz.

ben bu yazıyı sana yazdım

ben bu yazıyı sana yazdım da sende anlayacak kafa var mı ? diye devam edecek durumdur.

bir kadına verilebilecek en güzel hediye

eskiden olsa, yürek derdim ama şuan verebilecek hediyeler markalar ile çerçevelenmiş durumda. ver adidası yada pradayı olsun bitsin ama ayrıldıktan sonra istemeyeceksin ki mutlu olsun..