bugün

entry'ler (55)

yazarların şu an dinlediği şarkılar

ver bana düşlerimi.

en yaygın soyadları

yılmaz
kaya
doğan.

hayatımızdan yavaş yavaş çıkan şeyler

masumiyet koşarak uzaklaşmakta. ufak şeylerden alınan hazsa sessiz sedasız gidiyor hayatımızdan.

sözlük yazarlarının tavsiyeleri

sözlük yazarlarından tavsiyeler:
biliyoruz ki hiç bir tavsıyeye uymayacaksın dene ve gör. acıyı da askı da kızgınlıgı da pişmanlığıda dilinin ucuna yıllar sonra takacağın keşkeleride şimdiden dene ve gör.
Tavsiyedir.

atatürk ün ağlarken fotoğrafının olmaması

ataturkun ağlarken fotoğrafının olmamasıdır. zaten hangimiz ağlarken fotoğrafımız çekilsin isteriz ki. o da haklı.

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum.

Ben hiç bir şeyi itiraf edemiyorum.

sözlük yazarlarının itirafları

-sonunu çok öncesinden tahmin ettiğim bir şeyi o kötü son gerçekleşesiye kadar yapmaya devam ederim ve sonunda iki kat acı çekerim.
-insanlara alışmayı hiç sevmem çünkü alışıp da kaybettiğimde daha çok üzülüyorum o yuzden soğuk biri gibi görünüyorum uzaktan.
-ciddi anlamda insanları kaybetme korkusu yaşayan biriyim.
-aslında çevremdekilere karşı hallolmaz bir güvensizliğim ve çok çabuk inınıp güvenişim vardır. bu da kendimi ruh hastası gibi hissetmeme yetiyor.
-insanlara söylediğim şeyler söylemediğim şeylerden daha azdır.
-bazen kendım olarak uyumak ve istediğim kişi olarak uyanmak istiyorum. tabi ki bu karekter bakımından , çünkü ben dışarıdan bakıldığında güçlü gibi görünen fakat içerde hiç bir zaman işleri yoluna girmemiş biriyim.
-bazen daha doğrusu çoğu zaman gitme arzusundadır kalbim. çünkü kalarak savaşmaya yetecek kadar cesaretim yoktur.
-insanlara söyleyemem genelde , onları ne kadar sevdiğimi , aslında ne kadar üzgün olduğumu , kızdığım kustuğum asıl seyi. başka 'daha inandırıcı' şeyler bulurum ve inandırırım.
-hayatım boyunca birine sırılsıklam aşık olamamaktan , binlerce yazarın , şairin anlatmaya çalıştığı o duyguyu yaşayamamaktan korkarım en çok.
-insanları affedemem.
-karşımdaki insana karşı takındığım bir maskem vardır her daim yüzümde. sadece çok sevdiklerimin yanında gerçek anlamda ben olurum ve işte o zaman problemler çıkar.
-ve son olarak bunları buraya yazıyorum çünkü bütün bunları söyleyebileceğim yakınlıkta kimse yok çevremde. sadece benimki beni tanımayan insanlara karşı gösterdiğim gerçek ben.

dursun ali erzincanlı

aslen erzincanlı ve erzincan doğumlu olan bir ilahi sanatçısıdır. şiir yorumlayıcısıdır. etkili bir sesi vardır. i

en süper üçlemeler

doktor who , acılı doritos , asiti azalmış kola.

en süper üçlemeler

mfö : mazhar , fuat , özkan.

yokluğuyla savaştığınızın başkasıyla sevişmesi

Ş E R E F S i Z D i R !!!!!.

arka sokaklar

arka sokaklara büyüdük diyebilirim.

ahmet kaya

sanatçıyım diye gezinenlere verilecek tek cevap ; - adı.

müziğe neden ihtiyaç duyarız

bizim söyleyemediklerimizi ondan duymak için.

victor hugo

fransız şair ve yazardır. yazdığı kitablarla ismini akıllara kazımıştır.

insana moral veren sözler

sana inanıyorum , yapabilirsin üstesinden gelebilirsin.

türk korkusundan sınıra duvar örmek

cin seddi buna açık bir örnektir.

erkekleri çekici yapan detaylar

sesi , parfümü , gülüşü bir de gamzesi varsa tadından yenmez.

aşık olan asosyal erkek

asosyalliği bırakıp kendimi kıza fark mı ettirsem ? yoksa hiç rahatımı bozmasam mı ?çıkmazında olan erkektir.

gelecekteki çocuğa verilecek nasihatlar

çevrendeki insanları umursama.