bugün

entry'ler (10)

mehmet gül

(bkz: hakim katili yılmaz güney), polise kurşun sıkmış deniz gezmiş adil bu adamlar katil ölemi?! bi koyu mhpli olarak söylüyorum sizde bu komünist zihniyet oldukça elleme akp iktidar kalsın a.q

şeyh uçmaz mürit uçurur

(bkz: oslo görüşmeleri) amq siz sanki tayyipi şeyhleştirmiyorsunuz? ! az tarafsız ol? ! hırsızlığını savunma sende, ? milletvekilleri peygamber derken hiç ses yok?!

doğan ümit karaca

(bkz: kurlar vadisi pusu) nun yeni yönetmeni,? ne yapacaklarını şaşırdılar a.q

nazlı çelik

(bkz: erkek gibi karı) yiğit cesur mert korkusuz? bir türk evladı

atatürk ün cephede çekilmiş fotoğrafı

olum siz nasıl insansınız lan adam sizi kurtardı kötü yaptı. ama gerçektende salakmış valla sizin gibiler rum yunan rus olsa daha iyiymiş sizin gibiler bu adama laf söyler hırsız tayyipe tapar amq.
(bkz: sahibini tanımayan it peşinde koşar
)
bu kadar ilgi gösterip bu adamı araştıracağınıza gidinde (bkz: ÇAKAL TAYYiP) in HIRSIZLIKLARINI aldığı yahudi cesaret ödülünü araştırın a.q. bide bu haberi çıkaran dangalak satılmış gazeteci yarın tayyip düştü mü kime satılacak onu görün.,.

recep tayyip erdoğan ın üstün nitelikleri

(bkz: hırsızlık) akplilerin bunu bilmesi ama hırsızlığı gözünün içine baka baka savunması.,.

(bkz: çalıyorsa çalışıyor)
adamın birine demişler senin karın kızın onla bunla yatıyor oruspu diye adamın verdiği cevap muazzam?!?

(olsun bana para getiriyor size ne)
akp zihniyeti ile bu adamın zihniyeti arasında hiçbir fark yok. .?

Gerçekler acıdır?!?

akp nin amerikan uşağı olduğunu görememek

Yahudi cesaret ödülü alması. amerika müslüman ırağı işgal edip 1 milyon insanı öldürmesi, kadınlara tecavüz etmesi insanları diri diri yakarken başbakan ben amerikalı askerlerin hergün evlerine dönmesiiçin duA ediyorum demesi Besmele çekip KiLiSE AÇMASI ondan sonra gelip müslümanlık dersi vermesi!!? HAŞABizim rahmetimiz gazabımızı aşacak demesi ne rahmeti varsa VS VS (bkz: gerçekler acıdır)

israil ve amerikan uşağı başbakan

Yahudi cesaret ödülü alması. amerika müslüman ırağı işgal edip 1 milyon insanı öldürmesi, kadınlara tecavüz etmesi insanları diri diri yakarken başbakan ben amerikalı askerlerin hergün evlerine dönmesiiçin duA ediyorum demesi Besmele çekip KiLiSE AÇMASI ondan sonra gelip müslümanlık dersi vermesi!!? HAŞABizim rahmetimiz gazabımızı aşacak demesi ne rahmeti varsa VS VS (bkz: gerçekler acıdır)

atatürk ve recep tayyip erdoğan ı kıyaslamak

birisi fabrika sahibi birisi eleman. birisi türkiyeyi kurtardı birisi türkiyeyi sattı. birisi kubilay için tüm menemeni yaktı birisi bayrak indi tık sesi çıkmadı. (bkz: tayyip amerikan uşağı)bunlar gerçek gerçekler acıdır beyler!!

recep tayyip erdoğan

5 yada 6 yıl sonra tüm akp lilerin söveceği şahıs kendisi? ? (bkz: bölücü)