bugün

entry'ler (89)

serefsizimbenimaklimagelmisti

görsel
http://hizliresim.com/1v08Eb

Fotografi sozlukten tanidik geldigi icin konusayim dedigim ve daha tanisir tanismaz bana bosalma teklifi eden uuser. Uludagdan oldugumu bilmiyo trollendi haberi yok.

serefsizimbenimaklimagelmisti

görsel

Az once kendisine bir oyun sitesinde rastladim ve konustum bu kisi serefsizimbenimaklimagelmisti mi yoksa ona cok benzeyen bir baska biri mi?

tacize uğrayan erkek psikolojisi

Tecavüzcü erkeklere uygulanması mübah olan psikolojidir.

zall

Sohbeti güzel mütevazi yazar.

sözlük yazarlarına en son mesaj atan yazar

(bkz: zall).

oytunkaran

Kendisini Facebook'tan gördüğüm trolldur.
Esmer, sakallı ve gözlüklüydü.

system error

Dakikada 5 eksi alması iyi troll olduğunu gösterir.

buyur burdan bak

Henüz anlayamadığım program. Kendi kendine gülüp hareketler yapan bir grup insanlar var sahnede.

napolyon un sırt çantasından nutuk çıkması

(bkz: napolyon un sırt çantası) okula giderken çantasında taşıyodu herhalde.

şehirde 5 milyon pkklı var diyen kürt

Akşam üzeri bi oyun sitesi üzerinde ayak üstü tanıştığımız ve bunun sonucunda Türk-Kürt kavgası yaptığımız ve bunun sonucunda asker subay polis karılarını silktiğini söyleyen ardından Şehirde 5 milyon pkklı var şuan silahlı kandil he desin bütün AVM'leri patlatırız diyen o.ç. Kürttür.
Şimdi ben bunu yarın emniyete verir ip adresinden buldurtur ve uğraşırım bu oç ile ama aileme zarar gelir başım belaya girer bu it sürüsü tarafından neyse.

görsel

görsel .

erkeklere dinlemesi yakışmayan şarkılar

Sezen Aksu-ben senin hayatından gittim oğlum şarkısıdır.

fifty shades of grey

Konusu saçma olsada başroldeki adam yerine paul Walker oynasaymış daha çok yakışırmış.

ehliyet sınavı

Çıkmış soruları dahi çözseniz geçeceğiniz sınavdır. Ben salak gibi kursun verdiği bütün kitabı yalayıp yutmuştum. Önemli olan direksiyon sınavıdır.

ayaklara bakmaktan hoşlanan erkek

Tipsiz olması muhtemel erkektir. Bacak dersin anlarım,göğüs dersin anlarım herkes de olan üstelik de hiçbir seksiliği bulunmayan sadece yürümeye yarayan uzuv ne alaka. Yakışıklı bi erkeğin ayakla işi olmaz herhalde.

shia labeofun sevgilisi

Kendisi gördeldeki bacımızdır.

görsel .

ergenlik çağındaki kızla babanın yalnız kalması

Yarın öbür gün kızıyla başbaşa kalsa kızına tecavüz edebilecek kişi sorunsalı. Bunların evladı olacak çocuklara acıyorum.

kaslı erkek ve güzel kız

Yaz dizilerinin konusu.

bir kadın neden dar kot giyer

Bir erkek neden skinny jean giyiyorsa ondan.

haziran da hırka giymek

Bu sene istanbulluların başına gelendir.

kabıza iyi gelecek şeyler

Sıçmak.