bugün

islamda kesinlikle tasvip edilmeyen bir durumdur. ergenlik çağına gelmiş bir kız babası bile olsa bir erkekle aynı evde yalnız kalamaz. (kocası hariç) islamın ensest ilişkiyi ve cinsel arzulardan dolayı günaha girilmesini önlemek için getirdiği çözümlerden biridir.

ayrıca ergenlik çağına gelmiş kızlar örtünmek zorundadır. ailesinin yanında bile olsa kısa kollu saçı açık gezemezler.
gayet normaldir. sapık insanların kendisi gibi sapıklara karşı bir önlem niteliğinde bunu yasak etmesi de bir nevi itiraftır.
onun yalnız kalmaya htiyacı vardır, değil midir ?
babanın yerinde olmak için çok şey feda edecek kişiler vardır.
bir şey olacağını anca aklı fesat kişiler düşünür. (bkz: oha) (bkz: çüş)
halıdaki desenleri incelemeye başlar konuşmayan kişi.
götünü parmaklayıp burnuna tuttuktan sonra " ortalık bok kokuyor " demekle aynı olan saçmalık .
oha amk hangi fıkıh kitabında yazıyor lan bu?
yalancıyı cümle alem ateistler siksin mi?
diye insanı çileden çıkaran serzeniş, hayır adam taşak geçiyor belli de ben niye gaza geliyorum?
annenin ölmesinden kaynaklanan durumdur.
Saçmalıktır, insanları tek bir kefe içine sokan düşünce örneğidir. Bir baba'nın En değerli vardığı evladıdır dediğim düşüncedir.*
örümcek kafalıların uydurduğu saçma bir yığın şeyden sadece bir tanesidir.
insan nasıl görürse öyle düşünür.

her tarafı kapalı olan birini düşünüp de kafası kötü olan biri yine fesatlık yapar.
ama gayet kolsuz, şortlu giyinene bile bazı yerlerde kimse dönüp bakmaz.

toplumun olgunluğuna bağlıdır her şey, yaşına başına bakmadan hala tatmin ol(a)mamış kimseler için yapacak bir şey yoktur, açıkcası.

üzgünüz.
(bkz: kişi kendinden bilir işi)
Yarın öbür gün kızıyla başbaşa kalsa kızına tecavüz edebilecek kişi sorunsalı. Bunların evladı olacak çocuklara acıyorum.
oğlum siz ne biçim bi midesizsiniz lan. dedirtecek durumdur. siktirin gidin bu Sözlükten de denebilir.
Benim anlamadığım; bu başlık bile 5 kişi tarafından beğenilebilmiş. Hadi yazan trol. Beğenmek hangi kafanın ürünü?
antifascist action adlı yazarın silik yemesini istiyorum. gündemdeki her mide bulandıran başlığın altında her nedense bu nick yazıyor.
yakınlarda anne yoksa kavga çıkabilir.
Bu kafada adamlar ülkeyi yönetiyor, siz hala sözlükten silinsin derdindesiniz. Aloo ülkeyi yönetiyorlar diyorum olm!
Dertleşmeleri için uygun bir ortamın oluştuğuna işarettir.

Lan o değilde aklıma iki ihtimal geldi:

Ya dindarım diyenlerin alayı sapık.
Yada sapıkların alayı, en kolay gizleme yolu olarak dini kullanıyor!
Bunu yazanı Allah ıslah etsin dedirtendir.
böyle manyak manyak düşüncesi olanlar biraz gitsin nefes alsın demek istiyorum..
Dedesi de zamanında anasıyla aynı odada yalnız kalmış malların düşündüğü şey.
iğreniyorum artık bu muhabbetlerden. yıl olmuş 2015. sikinizden başka bir yere kan gitmediği için her şeyi onunla yargılar oldunuz. aklım erecek yaşa geldiğinde demiştim ki ; bu yobazlar şimdilik var ama zehir gibi bir nesil yetişiyor ileride bu tür yobazlıklar kalmayacak. yok abi yok olmuyor, bu ve bunun gibi cinsi bozuklar hep olacak. ne güzel demiş şair; senin gibi dürzüler yüzünden dininden de soğuyacak bu millet. ne yapalım bu toprakların kaderi de bu. adam kız çocuk babasıyla yalnız kalamaz dedi ya la.
ensest ilişkilerden bahsedlim.ensestlik hayvanımsı duyguların insan sirkülasyonuna biçimlenmiş halidir.evrimini tamamlayamamış, kalbinden çok penisine kan pompalayan bir vücuda sahip bireyler, birey demektende utanacağım asalak hayvanlarla yaşıyoruz.insan kızına cinsel istekle bakarsa anasını bile siker.
sizi gidi pedofililer sizi gidi ensestler sizi ! sizi gidi şeytanın çocukları sizi dedirten yanlız kalma olayıdır. bir babayla evladı yanlız kalınca cinsellik düşünecekse yıkılsın yok olsun bu aq dünyası !