bugün

entry'ler (41)

türkiye nin resmi dili kürtçe olsun

ANAYASANIN DEĞiŞMEZ MADDELERi

1) Türkiye Devleti bir Cumhuriyettir.

2) Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk Milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir.

3) Türkiye Devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçe'dir.
Bayrağı şekli kanunda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır.
Milli marşı "istiklal Marşı" dır.
Başkenti Ankara'dır.

4) Anayasanın 1 nci maddesindeki devletin şeklinin Cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2 nci maddesindeki Cumhuriyetin nitelikleri ve 3 ncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.

çocukluğu hatırlatan şarkılar

Barış manço nun tüm şarkıları.

kendini yakan pkk lıyı görünce yapılacaklar

üstüne odun, benzin, kömür vs gibi şeyler atılabilir. Yahut evden 1 paket mısır bir tutam tuz ve yağ alınır. yanan ateşin üzerinde patlatılır. Mısırlar hazır olunca afiyetle yenir. Ve bu görsel şölen izlenir.

sözlük yazarlarının yapmak istediği meslekler

it manager.

facebookta ünlülerle fake ilişki durumu

Oldukça vahim bir durumdur. Yalnızlığın dibine vurmuştur o kişi.

whatsapp taki sorun

Bugün defalarca denediğim halde çözemediğim sorundur. Yaşayan var mı?

sabah 8 30 da gidilen dersin boş çıkması

Hayal gücünüzün ne kadar geniş olduğunu, bu durumda kaldığınızda ürettiğiniz küfürlerden anlarsınız.

ağzının ortasına çakılası insanlar

Egoist insanlardır.

aldattığını sevgilisine itiraf eden insan

Aldatmanın üstüne yapılmaması gereken ikinci büyük hatadır. Sonrası geliyor çünkü acı acı.
-kiminle? onunla dimi. biliyordum! ne yaptınız, dokundu mu sana ? yazıklaar olsunnn !
üstelik cevap vermezsen haliyle kendi kafasında kurgulamaya başlar senaryoyu. Hiç gerek yoktur böyle şeylere. Aldattıysan ayrıl gitsin daha da görüşme arkadaş.

nickine göre insanların hayatlarını tahmin etmek

bana "nickinizi" soyleyin, size kim oldugunuzu soyleyeyim.

yazarların gönderdiği en son sms nin son kelimesi

en son sms in son kelimesi : muck

tek kelime ile istanbul

Karanlık.

akıl

Allah tarafından bahşedilmiş, klavuzu olmayan hediyedir.

evli olduğu anlaşılan erkeğin kadına yalanları

-Ben cezmi değilim.

gitti gideli

Tınısına, sözlerine aşık olduğum anlamlı ve eskidikçe güzelleşen şarkılardan biridir.

iskandinav

(#16207115) entrysinde gerçekten coşmuş olan yazardır. Beğendim.

beşiktaş

En guzel taraftari olan takimdir. Siyah ve beyaz asil renkleridir. Bir takim ismi olmanin disinda istanbulun en guzel yerlerinden biridir.

şahane pazar

Suheyl ve behzat kardeslerin sundugu yarisma programidir. Onceden izlerdim komik bulurdum. Cocukluk iste.

dış görünüş önemli değil önemli olan ruh güzelliği

Kocaman bir yalandir. Bir sure sonra ic guzelligi de yetmez cunku.

acı çekmesine rağmen ayrılmayan kız

Alışkanlıklarından vazgecemeyen kızdır. Ayrıldıktan sonra simdi ne yapicam ben diye dusunur durur. Caresizliginin farkındadır ama cesareti yoktur. Acisini dindirmek icin turlu turlu bahaneler bulur. Ama ici yanar. Bu kız salaktır aslında. Baya baya salaktır.