bugün

noluyo lan

son zamanlarda sözlüğe girdikçe sıklıkla söylediğim söz. harbiden de noluyo lan? sol frame de ya aptal saptal diziler, ya belden aşağı içinde zeka barındırmayan başlıklar, ya din islam namaz ateizm falan filan gibi hususlar, ya pkk ile ilgili gereksiz konular oluyor sürekli. sözlükten soğutmaya çalışan birkaç anlamsız insan var da bilerek mi yapıyorlar anlamıyorum. sürekli olarak kurcalanan şeyler var. sözlük güncel konuları başlıklar halinde bize sunan bir portal mı olmalı, magazinsel olan herşeyle dalga geçince kendini entel sanan zibidilerin at koşturduğu bir forum çakması site mi olmalı, yoksa gündelik hayatın parçası olan konuların internette sorunsallar halinde yansıması mı olmalı? demek ki bu sözlükte kıçını nasıl sileceğini bilmeyen, sürekli aşk ı memnu izleyen, karı kızla yatma hayali kurup kendini cool ilan ettikten sonra masturbasyon yaparken hayal ettiği şeyleri gerçekmiş gibi anlatmaya çalışan, aşkı memnu yu izleyip izleyip sözlükte anlamsız başlıklar açan, sırf belden aşağı olduğu için bir sözlükle ilgili binbir çeşit geyik açan, apolitik apolitik konuşup bi yandan da ben atatürkçüyüm ben pkk lıyım ben chp liyim ben akp liyim diye gerinen kazma adamlar var. kendinize gelin.

(bkz: sözlük yazarının isyanı)