bugün

experimental

muhtemelen en beğenilmeyenlere girecek. girsin. ehemmiyeti yok.

vira bismillah!

vakt-i evvel zargana vardı sözlükte (belki hala vardır, emin değilim). ona benziyor experimental. sürekli aşk, sürekli aşk, sürekli aşk.. böyle bir cezmi ersöz havası, tuna kiremitçi tandansı felan. can dündar'a da dokandığı oluyor ara ara. baştan aşağı duygusal bi' abi. iyi yazıyor, kötü yazıyor, ağlatıyor, gözlere doldur boşalt yapıyor... konu bunların hiçbiri değil. konu, yazdığı konsept. "migros'ta ağlamak", "tansaş'ta dudağın büzüşmesi", "bim'de göze blume peçete kaçması", "havalimanında kalp spazmı geçirmek", "otogarda hareket saati geçmiş otobüs kaptanına el sallamak".. ve fakat bu kadar duygusallık fazla değil mi ya hu? tamam aşk yaşanır, acısı da çekilir eyvallah ama boyutunu bu raddeye getirmek bence hastalıklı bir durum. ki gereği de yok. durmadan, yılmadan aynı nakarat.. sıktı hani. onu demeye çalışıyorum ben. başka denizlerin de tuzu kaçsın gözüne yazarlık deryasında. naçizane tavsiyem budur. uzatmayayım daha fazla.

adet olduğu üzre övgümüzü de yazalım ki taşlanmayalım iyiden iyiye;

entry'lerini okurkene bir ağlıyorum, bir ağlıyorum allah sizi inandırsın konu komşu eve doluşuyor cenaze var heralde diye.. hesap et.