bugün

heroes of might and magic 3

Ne oyunlar çıktı ama zaten yoktular. Ben kopamadım bu oyundan. Aklı başında biri 11 senedir aynı oyunu oynar mı? işte bu oyun Hero's ise oynar. Stretejinin bence ağa babasıdır. Çünkü rakip sizi gıcık etmek için zaman zaman çakal gibi döner çevrenizde. lkalenize saldırmaya gücü yetmez. Ama aradaki mesafeyi de kollayarak uzak durur ki bir turn'de gelip haklamayasınız onu. Sonra madenleri eline geçirir. Uyuz eder sizi. Bu gibi durumlarda en hoşuma giden ya uçma ya ışınlanma büyüsünün olmasıdır. Adam sizi ağaçların arasından gözetleyeceğini sanarak beklerken burnunun dibinde bitip cezayı kesersiniz. Yalnız zamanların vazgeçilmez oyunu demiş bir sözlükdaşım. Aynen öyle. Yaklaşık 10 gündür Burdur'dayım ve 7-8 oyun oynadım. Favori kalem dungeon'dur. Çünkü artifact merchants yaptırdığınızda güzel bir avantajınız oluyor. Ayrıca manticore ve Black Dragon'da bana yakışan yaratıklar. Evil Eyes'a da ayrı bir sempati duyuyorum elimde değil. Ne yazık ki oyunun hemen hemen en sevmediğim yaratıklarından olan Troglodytes'lerde bu kaleden çıkar. iki ayaklı çekirgeleri anımsatır hep bana. Bu entry'i girerken bile arka planda oyun açık hem. Oynadığum oyun ise Crimson and Clover. nasıl bir tutku anlayın işte. Oynayanlar zaten bana hak verirler.