bugün

elano blumer

dün akşam kanaldan kanala gezer iken stvnin spor haberlerinde elano bjk'de diye bir habere rastlamıştım.habere göre gs elano ile bjk city ile anlaşmış.sonradan da elano şampiyonlar ligi var diye bjkya olur demişmiş.lan daha geçenlerde milan inter ilgileniyor diye haber duydum ne sikime gelsin dedim kendi kendime.bir kanal daha değiştirdim.bu kez habertürk son dakika haberi olarak gs elano ile anlaştı diye girdi haberi. siktir lan demin bjk diyorlardı amma sallıyonuz monakoyum dedim.gece olancu rutin uykuma yattım.sabah normal bir insan olarak uyandım.uzandım tv izliyordum.ntv alt yazılarında elano gs ile 4 yıllık sözleşme imzaladı yazısı görünce uçan kahramanızmız sadri bey misali allaaah diye zıpladım ve havada durdum şahitlerim var.elanoo elanooo diyerekten koşturmaya başladım evin içinde. annem koştu olum iyi misin noldu dedi.elona gelmiş elanoo dedim.kimin elanasıymmış o dedi.duymamazlıktan geldim.uzunuzun açıklayacak bilinçte değildim.acıktım ben kahvaltı hazırla anne ddim.evin içinde koşuşturmama deva ettim.
(bkz: bu da böyle bir anımdır)
tanıma gelince:antuda silin şu topiği diye bağirtan transferimizdir.*
içimden james hetfieldin enter sandmanin sonundaki yeah çekişi gibi yeahlemek geliyor durmadan...
yeahhyeaaaahhh...
not:ayrıca haldun abi formdan düşmüşsün.artık futbolcunun adı az birazda olsa basında geçiyor.lütfen lütfen...at kuyruğuna gurban senin.