bugün

rpg

msn'de 4 kişi olarak da oynanabilir pek ala. kafadan hikayeler yazılarak hem de. örneğin;

--spoiler--
geçen bi ark var, taso oynuoz, üttü bu çocuk beni, bende dövdüm bunu, sonra bu bana çitos aldı 2 paket, barıştık. nse işte bi gün gezioz orda burda, dedim ben oww metronun merdivenlerde amma dik ve uzun, dehşet kayılır burda dedim. o da dediki, "olm manyakmısn psiko herif gelen geçen bisürü kişi war çarparız", ama ben naptım, dinlemedm, kaydm. ve o an, sanki ağır çekim idi. evet para bastığımdan mütevellit, hayatımda hollywood efektlerinden enstantaneler görmek mümkün, herneyse. işte orda bi kız wardı, balıklama olarak dalmış bulundum, elindede çantası wardı, üstünde "hello kitty" resmi vardı böyle pembe beyaz kedili filan, sonra baktı, bişiler dedi, ama o an, gözümü çantadan alamıyordum. naptım bende, çantayı aldım kaçtım. sonra yukardan -afedersiniz- denyonun birisi atladı tepeme ben kaçarken, çantayı kaptı elimden... döndüm baktım ve, evet, bu bir, bu bir... nayııır
--spoiler--

sonrasında oynayan diğer birisi, o çantayı hırsızın elinden alan adam olarak devam eder, gibi.