bugün

vahdettin

yunan ve ingiliz artıklarının "mustafa kemale emir verip milli mücadeleyi başlattı" diyerek andıkları kaçak padişahtır. atatürk ile alakalı bir emir vermiş doğru ama samsuna çıkma emri değil yakalanıp öldürülme emri..

- vahdettin hayin deyil tımam mığğğğ
+ nereden biliyorsun ?
- mustafa kemale emir verdi kurtuluş savaşını asıl vahdettin şey yaptı
+ hımmm emin miyiz ?
- eminiz tabi "yeni akit" de yazdılar defalarca
+ peki neden savaş kazanılınca ingiliz gemisine binip gitti ?
- ( sessizlik )
+ efendim ??
- boğazda balık tutmaya gitti onlar bir kerem..
+ peki..

dünyanın başka bir yerinde kendi vatanına kendi milletine kendi tarihine kendi soyuna bu kadar düşman olan başka hainler yoktur. sorsan hepsi osmanlı torunu hepsi milliyetçi en yerli ve milliler. vatana ihanet eden padişahı savunurlar "o ecdad" derler ama ülkeyi işgalden kurtaran gerçek türk milliyetçisinden nefret ederler selanikli o derler. bahçede biten ot kadar akılları yok.. hadi diyelim hakikatten tarihi herkes yanlış biliyor bir siz doğru biliyorsunuz. bu adam kurtuluş savaşının gerçek kahramanı ise neden yurt dışında öldü ? neden memleketine dönüp "mustafa kemali ben gönderdim" demedi. neden kimse kalkıp fatih sultan mehmet şöyleymiş kanuni sultan süleyman böyleymiş demiyorda sadece vahdettin hakkında böyle şeyler söylüyor. bu insanlar osmanlı düşmanı ise neden diğer padişahlara kimse düşmanlık gütmüyorda sadece vahdettine güdüyor.