bugün

zafer partisi

her geçen gün oy oranının üzerine biraz daha koyarak türkiye'nin, türk milletinin geleceği için somut öneriler ile umudumuzu arttıran partidir.

*zafer partisi, mevcut siyasi partiler içerisinde mülteci sorununa kesin çözümler üreten, türkiye'deki mülteci sorununu bitireceğini, mültecileri geri göndereceğini açıklayan tek partidir.

*zafer partisi, mevcut siyasi partiler içinde, somut ekonomik programlar açıklayan, türkiye'nin kalkınmasına yönelik, halkın refah ve alım gücünü arttırmaya yönelik somut proje açıklayan tek partidir.
(bkz: sürdürülebilir planlı kalkınma dönemi)
(bkz: 4 deniz 4 bölge projesi)

*zafer partisi, akp'nin 20 senedir sürdürdüğü hukuksuzlukların, yolsuzlukların, liyakatsizliklerin, peşkeşlerin üzerine gideceğini beyan eden, ayrıca devri sabık yaratacağını beyan eden 2 partiden biridir. (devri sabık yaratacağız diyen diğer parti; demokrat partidir)

*zafer partisi, andımızı geri getireceğini, atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı nesiller yetiştireceğini, milli eğitim sistemini cumhuriyet değerlerine göre yeniden dizayn edeceğini somut olarak ortaya koyan tek partidir.

*zafer partisi, mevcut siyasi partiler içinde elektrik ağıtım şirketlerini, gaz dağıtım şirketlerini kamulaştıracağını beyan eden tek siyasi partidir.

*zafer partisi bir devleti devlet yapan en önemli unsur olan güçler ayrılığı ilkesini koşulsuz ve tavizsiz olarak yeniden geri getireceğini yüksek sesle haykıran yegane siyasi partidir...

türkiye cumhuriyeti sınırları içinde, adil, müreffeh, temiz ve güvenlikli bir hayat sürdürmenin tek yolu zafer partisidir.

"zafer, zafer benimdir diyebilenindir." (ulu önder mareşal gazi mustafa kemal atatürk)