bugün

exxen

Kullanıcılardan ay dolmadan abonelik ücretlerini kuruşu kuruşuna talep eden, türkiyenin sözde netflixe rakip en büyük internet platformu olan exxen denen çok afedersiniz b*k. arkadaşım ben bilmeden girmeden dışardan bok atmıyorum bizzat içerisinde para verip nedir bu diyerek abone oldum ve nacizane izlediğim bir tane video serisi var ve bu video serisini her video platformunda 1080p videoları rahatlıkla seyredebiliyorken bu sitede 360p'da donarak saniye saniye izliyorum. hem para alıp hemde sonuçtan memnun şekilde para etmez sunucularda barındırdıkları sitede böyle olacağı apaçık ortadayken gülerek "durumdan ve bu yüksek talepten yüklü kullanıcı sayısından coık memnunuz sitede kitlenmeler oldu biraz anlayış göstermenizi bekliyoruz" demek kolay. Ulan bir kullanıcı da çıkıp demiyor ki kaçak yayın gibi dona dona izlemek için mi para veriyoruz verdiğim paranın içine eşek işesin videoyu izleyemiyorum sinir küpüne döndüm resmen ya. inşallah her yüklediğiniz torrent alemine düşer de kullanıcı sayınız diplerde gezerken içerikleriniz bedava binlerce kullanıcı tarafından seyredilir ne diyim. kazanamadan izlettirin inşallah.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar