fatih terim

 1. 7624.
  Yollar ayrılmış diyorlar. Yarın basın toplantısında Mustafa cengiz açıklayacakmış.

  https://amp.artigercek.co...ollari-ayirma-karari-aldi

  Şimdi birkaç kelam edelim.

  Kendisi para suyunu çekip transfer yapılmadığında giden, para gelip de kadro kurulunca o anki hoca kovulup takıma geri gelen ve başarılı sanılan adanalıdır. Maaş aldığı adama darbe girişiminde bulunup ortalığı yaygaraya vermesi en komik fıkradır. Ancak kahve fincalarını alabilecek parası olan kulüp için irfan can'ı ve visca'yı isteyerek yönetimi taraftarın önüne atmıştır yine yeniden. Mesut özil transferi nasıl dengesini alt üst ettiyse, istemediği transfer kalmadı olmayacağını bile bile.

  Kendisi bu arada Galatasaray'dan daha büyüktür. Ben demiyorum, taraftarları bunu gösteriyor. Galatasaray'ın da ne kadar küçük olduğunu anlıyoruz buradan. Bir isimden daha büyük olamayan kulüptür alt tarafı. Taraftarlarının tutumu bu. Bu ülkede siyasi islamcılardan daha koyu cahil kesim var mı ki derseniz, terimsaraylı taraftarları direkt örnek gösterebilirsiniz. Bu kadar cahil, bu kadar kör fanatik topluluğu bir daha asla göremezsiniz. Hasta ve yaşlı başkana etmediğini bırakmadı, insanda utanma arlanma olur az.

  Velhasıl kelam, bu cahil ve beyni olmayan fanatikleri olduğu sürece, şimdi gider, işler mali açıdan yoluna girdiği zaman 2 sene sonra geri gelir. Nerde kalmıştık der. Sonra yine hayali düşmanlar yaratır, yönetimi kovdurtmaya çalışır vs vs. Şimdi milli takıma da yanlayamaz. Göndertebileceği biri yok çünkü, şenol güneş var. Vah fatih, vah terim, vah cahil gsliler. Size böylesi müstehak zaten. Keşke gitmese de şampiyonluğumuzu itina ile kendisine... Seyrettirsek.
  2 -6 ... aslolan fenerbahce dir