bugün

prozac

efenim yaklaşık 20 gündür kullandığım ilaçtır. 20 mg sabah tok karnına alıyorum. kullanma sebebim kaynanamın çocuklarımı göstermemesi ve eşime boşanma davası açtırmasıdır. bu gün 502 gün oluyor kızımı ve oğlumu göremiyor. ayrıca ses görüntü fotoğraf yaşadıkları yer falan filan hiç bir şey bilmiyorum.yaşım 41 21 yıllık devlet memuruyum. ilaca gelince hiç bir boka yaramayan bir ilaç. mukayese yeteneğim gitti, kaygılarım azaldı. uykumda vir değişiklik yok. saçma sapan gülüyor kahkaha atıyorum. teknik adamım acil karar vermem gerekiyor ancak ben saatlerce tınlamıyorum. sıfır iştah var bir öğün yemek yiyorum. trafikte asla gaza basasım gelmiyor. para pul umrumda değil iki gündür dört kişi yemeğe gidiyoruz hesebı ben ödüyorum. manyak şekilde akıcı konuşuyorum. bira içmek istemiyorum. yatağımı özlüyorum. çamaşırların kokusunu seviyorum bu yüzden durmadan çamaşır yıkıyorum. normalde temizlikçi yapar. 10 gün sonra doktora gideceğim bu ilacı sevmedim diyeceğim. harbi harbi intihar planları yapıyorum. mehmet pişkin (idolüm) videosunu izliyorum. silahımı temizledim arabada taşıyorum ama silahla ölecek kadar cesaretim yok. bence bu ilaç hiç bir işe yaramıyor. daha önce cipralex içtim çok geç boşalmama sebep oldu başka bir boka yaramadı. citilizan içtim yine bir boka yaramadı. duxet içtim yine bir boka yaramadı. ben iyiyim aslında sorunum yok sadece karımın kafasını anlamak için mmpi testinde intihara meyilli çıkardım knedimi ve bu ilacı verdirttim. eşimde ilk prozac kyullandı. sonra risperdal sonra zanax falan kuıllandı bende onu anlamak için aynılarını yazdırcam kendime.