bugün

lg telefon

LG büyük ölçüde piyasadan çekildi. Yine de arada sırada karşımıza çıkıyor. Ve yazmazsam içimde kalacak. Aşağıda yazacağım yorumlar bana özgü sanıyordum. LG kullanmış başka insanlarla yaptığım görüşmeler sonucu anladım ki LG herkese aynıymış.
Yeni telefon almaya karar verdikten sonra fiyat, performans, servis anlamında bir araştırma yapıyorsunuz ve LG almaya karar veriyorsunuz. Sonra telefon elinize ilk geçtiğinde "ehehe enayi gibi Samsung'a o kadar para vermedim" diyorsunuz. 2 ay sonra telefon performansı bariz düşüyor. Telefona çok yüklendim ondandır, diyorsunuz. Ama fabrika ayarlarına sıfırlamaya da cesaret edemiyorsunuz, çünkü içinde şahsi ve önemli dosyalarınız var. Bir süre sonra telefon öyle bir hâl alıyor ki artık klavyede tıkladığınız harf ekrana 3 saniye sonra gelmeye başlıyor. Dayanamayıp fabrika ayarlarına resetliyorsunuz. Sonra birkaç hafta içinde yine eski halini alıyor. Yok yani delikanlı gibi kamerası bozulsa, ekranda ölü piksel falan olsa servise gönderip belki de yeni telefonumuz olacak. Ama bunlar hep donanımsal hatalar veriyor. Söve saya 1,5 sene kullanıp Yeni telefon almaya karar veriyorsunuz. Eğer telefon almazsanız (ben almamıştım) garantinin bitişinden birkaç ay sonra telefon kapanıyor ve sonsuza dek öyle kalıyor..