bugün

moonlight sonata

Dün yazdığı talihsiz yazıyı okudum. Hepsini zaten biliyoruz ama kendisinin bunları uzunca yazması Arpalığımız bitti zall abi ver yetkiyi gör etkiyi der gibi olmuş. Eskiden burada modlar vardı o zaman da adaletsizlik vardı hatta daha çoktu. Yüksek karmalı yavşak kankalarını korurlar kendi halinde takılan biri onlarla haklı bir polemiğe girse bile o kişiyi sözlükten uçururlardı. Dediğim neredeyse 10 sene önce, zaman içinde sözlük ve internet değişti. Yavşak kankaları ekşiye geçti bura biraz daha samimi çıkarsız bir çizgiye kaydı. Şimdi bundan rahatsız olup yazarlarık zorlaştırılsın bize tekrar kankalarımızla sözlükte cirit atma yetkisi verilsin demek yüzsüzlüktür. Ha bana noluyorsa zall bunu kendine yediriyorsa diyecek bişey yok ama her şeyi 10 sene onceki gibi sanıp ahkam kesmek çocukça. Seni sports tv'de izledik kaç sene önce koca adamsın burda kankacılık yapman acizliktir. Benim ekşide de yazarlığım var ama gerek silinince tüm yazılarının gitmesi gerekse tekrar yazar olmanın zaman alması nedeniyle burada yazıyorum. Bura da oraya dönerse çoğu kişi bırakır sözlüğü siz ve kankileriniz kalırsınız siz de hüküm satacağınız kimse kalmayınca gidersiniz. ismail alpen bunu göremeyecek kadar da saf değildir herhalde.