bugün

kadınlar tipe bakar mı bakmaz mı sorusu

Bu konuyla ilgili kendi çapımda bir deney yaptım. Tinder diye bir app var çoğumuz bilir. Kendi hesabımla arkadaş edinmeye çalıştığımda çok az geri dönüş alıyordum. Tek tük cevap veren çıksa da onlar da hiç sıcak kanlı değildi. Ağızlarından zorla laf alıyordum. Ulan dedim: ''acaba bende mi sorun var?'' içime bir kurt düşmüştü. Bu fikre dayanaraktan fake hesap açtım. Yakışıklı bir kardeşimden izin alıp profili onun fotoğraflarıyla donattım. Kendiliğinden mesaj atan kız mı ararsınız, merhaba dedikten sonra hal hatır soran kız mı ararsınız. cevap veremediğim kızların içinden ''orda mısın?'' diyen kız mı ararsınız. Kısaca hepsi içime düşmeye başladı. Ben hayatım boyunca ''Türk'' kızlarından bu kadar yoğun ilgi görmedim. Bu tecrübeme dayanaraktan çok net söylüyorum ki: ''çoğu kız tipe bakar'' bakmam diyen ya istisnadır ya da kendini kandırıyordur. zeka, karakter, kültür bunlar genç yaştaki kızlar için bir anlam ifade etmiyor. ilerleyen yaşlarda ise tipin bir önemi kalmıyor. kim olduğunla, neye sahip olduğunla ilgileniyorlar. karından çıkma laflar değil bunlar. bir takım deneyim ve deneyler sonucunda elde edilmiş gerçekler.