bugün

aile içinde birinden nefret etmek

Aile kavramına katmayı geçtim şu başlığa dahi uygun görmüyorum kendisini. 2 senedir hayatımı zehir eden insan , böyle bir insanla düşmanımın dahi karşılaşmasını istemem. Hayatımda çocukluk dönemini katmayarak söylüyorum ki kimseden nefret etmedim önemsemedim çünkü hayatımın ben istediğim kadar bir yerinde oluyorlardı ki hepsini sildim hep kafam rahattı onlar kimdi ki ? Sonra başıma aileye yeni eklenen insan evladı çıktı. Hayatımda bu kadar içten pazarlıklı sinsi ve kendini her koşulda masum gösterebilecek bir insan daha görmedim. 2 senedir birbirimizden düzenli olarak nefret ediyoruz ve ortada sevdiğimiz insan var diye susmak zorunda kalıyorum. Gerçekten bu stressi nefreti kötülüğü yaşadığım milyonlarca olayı sizler gibi eski sevgilisine bilmem ne yaptı diye nefret eden insanla değiştirmek istiyorum. Yabancı bir kaç insan gelsin ağzıma sıçsın ama nolur şu insanı ailemin içine girmemiş olsun. O kadar kıskanıyorum ki insanların saçma sapan yabancılara duydukları nefreti... ahh keşke... yaşamayan bilemez. Umarım herkes iyi kalpli “yengelerle” eniştelerle karşılaşır.