bugün

troll

normal bir üslup ile entry yazsa yazamayacak, yazsa dahi kimsenin sikine takmayacağı tipler bunlar. düz yazarlığı deneyip bir bok olamamış silik kişilikler.

tabi ilgi orospuluğu da olunca nasıl ilgi çekerim diye düşünüp başlıyorlar entry sıçmaya.

bunun adı tam olarak entry sıçmak.

bunun 2 sebebi olabilir diye düşünüyorum ben. öncelikle yönetimin niye bu trollere izin verdiği çok belli. troller tepki çektiği için insanları sözlükte tutuyor ve sol frame akışını sağlıyor. yönetimin sesinin çıkmama sebebi bu. hatta takip ederseniz trolleri düz yazarlardan daha çok sevdiklerini anlarsınız. hatta bunun için başta oytunkaran olmak üzere bir çok yazara ufak tefek paralar verildiğini de biliyorum.

diğerleri ise trollerin ayrıcalıkları aldıkları yapay ilgiye sebep basit taklitçiler. zaten taklit ettiği insanlar da basit, haliyle basit taklitçi olmaları da çok normal.

neyse çok değil 1 yıl içerisinde burası connected misali izdivaç ve bir troll yuvasına dönecek, zamanla normal insanlar elini eteğini çekecek buradan. o zaman zall bir şeyler yapacak ama geç olacak.