bugün

kelime

forum chat tarzı* bir entry'im yüzünden bana masj attı zamanın birinde bu şahıs. ben de nezaketen karşılık verdim. hay vermez olaydım, günlerce yapıştı yakama bırakmadı. kırılmasın diye bir şey de demiyorum ama yani ben de meşgul bir insanım.. bana para karşılığı sahte para basmayı teklif etti. o nası olacak dedim ya alla alla. ilginçti.. istemem ben öyle şeyler allah çarşını pazar etsin diyerekten yolladım bunu. ohh 1-2 gün kafa dinledim derken yine geldi bu tatlı su balığı. soğuktan titrek, gözler ağlamaktan şişmiş, sanki dön bana ne olur, seninle güzel ankara der gibi masum masum bakıyordu. ben de gaddar biri değilim sonuçta çok üzüldüm, kendimden mahrum etmedim bu yavrucağızı.*

şu an çok mutluyuz. hayır evlenmiyoruz aşırı derecede kank'ız. dün kırıldım biraz ama kesin bir hediye alıp affettirir kendini. üstüme çok titrer de kendisi. ama abisi bi görsen nası datlu bişe, al büfeye koy biblo diye. şeker kız candy ishot kalır şu başlığını okuduğunuz kızın yanında..*

annem, sözlükte çaylak dahi olmadığına göre bu sözlükteki en sevdiğim insan. hiç darılmaca gücenmece yok, hepinizi seviyorum ama onun yeri ayrı. birkere kafası kırmızı, yani kaç kişinin kafası kırmızı olabilir.?

bu da benim en güzel entrym olsun kankime feda olsun, iyi ki varsın, iyi ki doğdun, mutlu yıllar sanaaaaa. doğum günü falan değil ya sevdiğimden diyesim geldi.

--önemli--

bu entrynin 1. paragrafında bahsedilen kişiler ve kurumlar tamamiyle benim hayal ürünümdür. kendi imalatımdır.*

edit : çok kelime hatası yapmışım yav.*