bugün

lunapark

antalya da jüpiter diye yeni bir alet yapmışlar,bir cemberin kenarına diziliyorsunuz,yoğun önlemler alınmıs ,hem dönüyor hem yüksek hem de basaşşağı duruyorsunuz,kamikaze nin yuvarlak versiyonu diyebiliriz,crazy dancing denen alet de fena sayılmaz o da hızla döndürür iken aynı zamanda carpışma korkusu dolduruyor icinize, kafa boyna tutkalla yapıştırılmış gibi sürekli savruluyor,stresli bir günün ardından en güzeli ise deniz manzaralı dönme dolap,bakınız yine dönüyoruz...gondol ise hala bir numara ucan bir tekneyi kim sevmez ben severim sahsen,ya abiye kıyafetiyle gondola binen kıza ne demeli ve gondolda tutunmadan kollarını tamamen yana acmıs birevhartcılık oynayan bu kızı izlerken,düğünden cıkmış haliyle gondolda ne aradığını merak etmedim değil,uzaktan izledim,gerginliğini atmaya cabalar gibiydi ama tam da yükseldiğinde titanikten bozma teknesinde beline sarılan biri yokken üstelik kollarını böyle rahatca acabilmesi tedirgin etti beni aman düşecek falan derken kahkalarını işiteceğim kadar yavaşladı gondol ve ağır aksak adımlarla indi kız gondoldan,itiraf ediyorum ona cok özendim,sonra balerinin önüne yaklaştı orada bekledi bir süre bir balerine bir kendisine baktı bir (bkz: pic) kahkahası isittim,aklına ne geldi kim bilir...hayat da bir lunapark gibi herkes gittiğini sanıyor ve hic bitmeyecekmiş gibi eeğleniyoruz verdiğimiz marka karşılığı,sonra birden yavaşlıyor herşey ve inadına hızlanıyor zaman,sonra süre doluyor ve bitiyor oyun..lunaparkta oyuna devam etme sansımız var ya diğeri...beş dakikalık eğlence kiralamaya benzemiyor hayat,eğlendirse de eğlendirmese de her oyun gibi bitiyor,kurallı veya kuralsız...ve hala büyücek cocukların mekanıdır luna nazarımda hala balerinin eteğine uzanmaya calışırım altına bakmak icin ve hala o etekte otururken seslenirim balerine dön dön dön o eteği boşa mı giydin *
güncel Önemli Başlıklar