bugün

vosvos

Plüton'dur, aynı Plüton gibi o da kaputunda kalp taşır.
Her sabah elimde takviye kablosu ile kapıda beklesem de, cebimdeki paraya hep göz dikse de candır, canandır.
Çoğu zaman müzik açmam. Açsam da Plüton ile bizim şarkımızı açarım. Ayaklı bir müzedir.
Sosyaldir, her gün kendisi için bana sat diye gelinir! Satmıyorum! Allah ayırmasın! Hem sen evladına bunu nasıl yakıştırırsın! Çevrem deli gözüyle baksa da çocukluk hayalime kavuştum. Aç uyuduğum gün oldu ama benim prensesim tok uyudu ya, ben rahat uyudum. Nazar çeker üstüne, bol bol. Aman maşallah.
ilk aldığım gece 02.00'da ayrıldık. Sabah 9'da dayanamadım kontrol ettim yerinde mi diye. Ara sıra inip çalıştırıp hususi olarak arka tampona oturup sesini dinleyip, eve dönmüşlüğüm vardır. Geçen bir buluşmamızda Şahinci'nin birisi "hurdalığa gidiyorlar galiba" dedi. Plüton çok kızdı, zor sakinleştirdim. Senin ne haddine ulan Şahinci! Sensin hurda! Hemen hemen her hafta buluşur arkadaşlarıyla her buluşmada da bir daha mı geleceğiz dünya'ya tadında yakıt yakar. Olsun varsın, yaksın. Bir maşallah'ızı alırım, bu aralar çok ihtiyacımız var.