bugün

entry'ler (108)

vosvos

Plüton'dur, aynı Plüton gibi o da kaputunda kalp taşır.
Her sabah elimde takviye kablosu ile kapıda beklesem de, cebimdeki paraya hep göz dikse de candır, canandır.
Çoğu zaman müzik açmam. Açsam da Plüton ile bizim şarkımızı açarım. Ayaklı bir müzedir.
Sosyaldir, her gün kendisi için bana sat diye gelinir! Satmıyorum! Allah ayırmasın! Hem sen evladına bunu nasıl yakıştırırsın! Çevrem deli gözüyle baksa da çocukluk hayalime kavuştum. Aç uyuduğum gün oldu ama benim prensesim tok uyudu ya, ben rahat uyudum. Nazar çeker üstüne, bol bol. Aman maşallah.
ilk aldığım gece 02.00'da ayrıldık. Sabah 9'da dayanamadım kontrol ettim yerinde mi diye. Ara sıra inip çalıştırıp hususi olarak arka tampona oturup sesini dinleyip, eve dönmüşlüğüm vardır. Geçen bir buluşmamızda Şahinci'nin birisi "hurdalığa gidiyorlar galiba" dedi. Plüton çok kızdı, zor sakinleştirdim. Senin ne haddine ulan Şahinci! Sensin hurda! Hemen hemen her hafta buluşur arkadaşlarıyla her buluşmada da bir daha mı geleceğiz dünya'ya tadında yakıt yakar. Olsun varsın, yaksın. Bir maşallah'ızı alırım, bu aralar çok ihtiyacımız var.

matraş deri reklamı

Arda Turan'nın oynadığı reklam filmi.

Arda'nın karşısındaki hanımefendinin adı nedir?

fiat fullback

fiat'a yakışandır. "zaten konforsuz hart hurt araba yapıyoruz madem, hakkını verelim pick-up yapalım." fikriyle ortaya atılmış hoş tasarımlı, muhtemelen az yakan, parçası çabuk bulunan bir araç olacaktır. beş sene sonra bütün fiatlar gibi dökülmeye başlayacaktır.

2.4 litre Mitsubishi motoru olduğunu biliyorum, 6 vites manuel ya da 5 vites otomatik seçeneği mevcut sanırım.

yanlış biliyorsam düzeltin lütfen.

sütün yanında iyi gidenler

Sigaradır. Sütü bulunca hemen bir sigara yakarım.

chp linin okuduğu gazete

nereden biliyorsunuz, ülkeyi bu hale getiren chp değildir. sağa sola bok atmaya çalışırken yine kendi üzerinize sıçacak gibisiniz. her gün gelen şehit haberlerine insanları alıştıran hükümettir. gazetelerdir, bu gazeteyi chplinin okuduğunu nerenizden çıkardınız?

kutup ayılarının insana ne gibi faydası var

insana katkısı olmak zorunda olmadığını insanların anlaması gereken mevzu.
kimsin ki; senin doğaya, dünyaya ne gibi bir katkın var da gelmiş hayvanı sorguluyorsun. hayır hayvan gül gibi yaşarken senin küresel ısınmaya sebep olup, canlıyı yuvasından etmene sesini çıkarmıyor. insanoğlu denen canavar gelip kutup ayısının 'insana' faydasını soruyor.

mail adresi kullanmamak sünnettir

yanlış beyandır, yaptığını yapmak sünnettir.

civciv sarısı vosvos kullanan güzel kız

Konunun içinde adam gibi cevap bulamadığım halbuki ne umutlarla geldiğim konudur.
ilk yorumu görünce kan beynime sıçradı kaç aydır kullanmadığım hesabımı yeniden açtım. Külüstür nedir ya! Ulan madem bu kadar olumsuzsunuz yorum yapmayın kendinize saklayın ya da gidin kendiniz gibi sesini dahi duymak istemeyecek arkadaşlarınızın yanında yapın. Vosvos görünümlü züppe The Beetle alın. Bak hem TSI hem DSG hem su soğutmalı. Ne gelin yorum yapın 'teneke', 'külüstür' canlarımıza. Harbi çok sinirliyim şu anda.

Tanım: Plüton'umun kardeşinin annesidir.

hamsi vs sardalya

Her türlü, sardalyanın alacağı kıyaslamanın bile yapılamayacağı karşılaştırma. Gerçi mevsimi farklıdır ama şunu söylemek gerek en azından yediğine değer sardalya.

kıvırcık kızların daha zeki oluşu

16 bin kadın ile yapılan istatistiğe göre, kıvırcık saçlı kadınların daha zeki olduğu ortaya çıkmıştır. diye bir şey okudum. kanım doğru çıktı.

otobüste yana açılan koltuk

tanım: rahat koltuk tipidir.
açamadım bir el atın.

tüm kadınlar iş hayatından ayrılınca olabilecekler

Kadınları iş hayatından soyutlamak 3-5 tane kendini bilmez densiz için iyi olsa da, ülkemiz için fenalıktır. Kadına 2.sınıf vatandaş muamelesi yapan örümcek beyinliler, ülkenin adeta bir beyin göçüne sürükleneceğinin farkına varamıyorlar ne yazık ki. Örnek, üniversitede tanıştıkları sevgililerini ileride çalıştırmayan hödük, madem git okumaya, çalışmaya niyeti olmayan insanla evlen, ama kültürlü olacak senin seviyende olacak. üzgünüm hacı senin seviyende kezban bile yok bu ülkede. zaten bu entry de tanım içermediği için silinecek bı yüzden bu kadar rahatım.
benim annem çalışıyor, çalışmasaydı, evin ekonomisini sadece babam karşılasaydı, gelir darlığı yüzünden daha büyük problemlere şahit olabilirdim. onu da geçtim annem evde kapanacağından tek başına ilk entry'de belirtilenin aksine güleryüzlü değil asık suratlı olacaktı. bundan da adım kadar eminim.

zall yüzünden sözlüğe telefondan girmek

Artık dizi reklamı aldığını da görünce, yapacağım iş, eylem, oluştur.

21 aralık ta kıyamet koparsa sözlüğü bırakıyorum

benim gibi düşünen tonla adam varmış meğer.

185 cm altı erkekle olmaz diyen türk kızı

(bkz: fındık kadar *mıyla kürek kadar s*k aramak)

çocukluk döneminin çizgi filmleri

pokemon vardı ağlamışlığım vardır onu izlerken,
Bir tsubasa vardı şimdi yerini Zlatan'a bıraktı,
Jetgiller olsun, fred çakmaktaş olsun fena çizgi-film izlerdim erken kalkardım izlemek için şimdi nerdee 5'teki derse geç kalıp memeli kama gibi güzel isimli makineleri inceliyoruz. Çocukluğumu geri verin lan bana.

ilk buluşmaya takım elbise ile giden erkek

(bkz: ilk buluşmaya gelinlilk ile giden kadın)

ezanda seks yapıp 9 u 5 geçe ayağa kalkan kemalist

akıllarda adamın özel hayatını nereden biliyorsun sorusunu bırakan ve aklımdan ilk geçene göre ezan vaktinde kemalist biriyle yatmış orospu söylemi.

mustafa kemal atatürk

özlüyoruz seni ata'm. Bugünlerde seni tayyip adında bir piçle adeta kıyaslıyorlar. Sen rahat uyu biz direnişteyiz.

atatürk ü sevmeyenin piç olması

10 kasımda dokunmayın bari bize 10 kasımda bari bilmeyelim tayyip'i ve piçlerini, 10 kasımda bari susun. ata'mın naaşının göklere gönderilişinin 74.yılında bari susun. Bugün yasta değiliz biz aslında şehit yakını gibi gururluyuz, hükümete rağmen hala direnişteyiz. Bari bugün bu ülkede yaşadığınızı unutturun. Bari bugün saygı gösterin.
Tanım: atatürk'ü sevmeyenin piç olması durumudur.