lycan

 1. 6.
  twilight serisindeki jacob'ı görse "şerefimizi iki paralık ettin amın oğlu" deyip ayarı verecek olan; dota 2 oyununun split push hero'larından.

  rus aksanı vardır, ne de olsa kazıklı voyvoda'nın yeğenidir.

  güç sınıfında olduğu için gayet dayanıklı, sağlamdır.

  takımıyla koordine olup*, yalnız bir rakip yakalayıp ulti'sini* açtığında ormanda insana saldıran aç ve vahşi kurt* ortamı yaratır. ulti'si aynı zamanda iyi de bir kaçma mekanizması sağlar kendisine*.

  q skill'i ile ortama iki adet kurt salar ve kurtların seviyeleri arttıkça kritik hasar ile görünmezlik özelliği kazanırlar ki 3. seviyede iki saniyede jungle yapmanızı; rakip creep'leri temizlemenizi sağlar. ayrıca görünmez kurtlarla haritayı gözlemleyebilirsiniz(yaklaşık bir dakika yaşıyor bu kurtlar).

  split push meziyeti bu kurtlardan gelir.

  küçük bir tavsiye; rakip kuleye vurmadan önce rakip creep'leri temizleyerek kendi creep'lerinizi kuleye yönlendirin zira kurtların canı çok fazla değil, yani kule onları iki vuruşta indirir. bahsi geçen kule sizin creep'lere vururken kurtlar kuleye saldırdığında hiç küçümsenmeyecek, gayet ciddi hasar verirler. w skill'i ile birleşince bu hasar miktarı biraz daha artar. w skill'inin en göze çarpan özelliği "global" olması, yani haritadaki her bir hero ve non-hero birimlere etki etmesidir. oyunun akışını değiştirecek güçte bir özellik değil ama creep temizlemede veya kule indirmede, hadi o da olmadı team fight'ta kullanılmasında bir sakınca yok.
  0 ... dick advocaat
entry'i yoruma kapat
 1. henüz yorum girilmemiş.