1. 1.
  underworld film serisinde kurtadamlara verilen isim.
  1 ... notrinova
 2. 2.
  underworld film serisinde kurtadamların hepsini kapsamayan kurtadamlardır. çünkü kendi iradelerini kaybetmiş, hayvan gibi yaşayan kurtadamlar olduğu gibi, insan şekline bürünebilen, istediğinde şekil değiştirerek kurtadam olabilen ve iradesi hala kendi ellerinde bulunan kurtadamlar da vardır ki işte bu irade sahibi olanlara lycan denir.
  1 ... bassguitar
 3. 3.
  metin2 ye gelmiş yeni karakter. kurtadam.
  ... milkshakeinpipeti
 4. 4.
  5 yıl öncesinden hatırladığım kadar kurtadama benzeyen iyi coins kazandıran knight online canavarı.
  ... sonsuz nietzsche
 5. 5.
  Metin 2 karakteri ve dota karakteri.
  2 ... avokadolu gozleme
 6. 6.
  twilight serisindeki jacob'ı görse "şerefimizi iki paralık ettin amın oğlu" deyip ayarı verecek olan; dota 2 oyununun split push hero'larından.

  rus aksanı vardır, ne de olsa kazıklı voyvoda'nın yeğenidir.

  güç sınıfında olduğu için gayet dayanıklı, sağlamdır.

  takımıyla koordine olup*, yalnız bir rakip yakalayıp ulti'sini* açtığında ormanda insana saldıran aç ve vahşi kurt* ortamı yaratır. ulti'si aynı zamanda iyi de bir kaçma mekanizması sağlar kendisine*.

  q skill'i ile ortama iki adet kurt salar ve kurtların seviyeleri arttıkça kritik hasar ile görünmezlik özelliği kazanırlar ki 3. seviyede iki saniyede jungle yapmanızı; rakip creep'leri temizlemenizi sağlar. ayrıca görünmez kurtlarla haritayı gözlemleyebilirsiniz(yaklaşık bir dakika yaşıyor bu kurtlar).

  split push meziyeti bu kurtlardan gelir.

  küçük bir tavsiye; rakip kuleye vurmadan önce rakip creep'leri temizleyerek kendi creep'lerinizi kuleye yönlendirin zira kurtların canı çok fazla değil, yani kule onları iki vuruşta indirir. bahsi geçen kule sizin creep'lere vururken kurtlar kuleye saldırdığında hiç küçümsenmeyecek, gayet ciddi hasar verirler. w skill'i ile birleşince bu hasar miktarı biraz daha artar. w skill'inin en göze çarpan özelliği "global" olması, yani haritadaki her bir hero ve non-hero birimlere etki etmesidir. oyunun akışını değiştirecek güçte bir özellik değil ama creep temizlemede veya kule indirmede, hadi o da olmadı team fight'ta kullanılmasında bir sakınca yok.
  ... dick advocaat
 7. 7.
  Knight Online'da Luferson'da ilk kestiğimiz yaratıktı.
  ... boniperti
 8. 8.
  Mmo tarzı pvp oyunlarında sıklıkla kullanılan karkakterdir.
  ... promer
 9. 9.
  Metin2 oyununa sonradan entegre edilen yeni karakter. Oyuna sonradan eklendiği için midir bilinmez diğer karakterlere göre silah yelpazesi dardır. Diğer karakterlere 65 lvle kadar 14 çeşit silah varken lycanlarda 4 çeşit silah var. Skilleri bedensel savaşçısı benzese de saldırı şekli yakın dövüş binaya benzer. Tarz olarak diğer karakterlerden daha gösterişli dursa da oyunun hakimiyeti savaşçı karakterdedir(oyuncuların seçtiği karakter anlamında). Bu karakterin oyuna dahil edilmesi ise tamamen maddi kaynaklıdır, zira yeni karakter yeni iten ve efsun demek, yani özellikle pvp lycanlara da karşı saldırı ve savunma üstünlüğü kurmak için efsun değiştirme, yeni efsunlu içenler oluşturma yoluna gidecek ve gerçek para harcayacaklardır, bu da ek gelir demek.
  Önemli uyarı: bu oyuna başlamamışsanız ve lycan karakterini seviyorsanız gidin film seyredin ve hiç başlamayın, bırakması hiç de kolay değil bu oyunu. Hem paranızı hem de zamanınızı yazık. Aynı uyuşturucu gibi birey. Ben bırakamıyorum, kendimden biliyorum yani.
  ... kotubocek