bugün

yer yarılsa da içine girsem denilen anlar

ödev yapmayı seven ve yapan biri olmadım okul hayatım boyunca istisnalar var elbette ama genel olarak yapmadım. Yıllar önce oks sınavı iÇin dersaneye yazılmıştım pek sevmesemde mecburen gidiyodum. Dedim ya ödev yapmayı sevmem diye kimya hocasıda inadına ödev veriyordu bi dünya test Çözülecek falan filan neyse aynı benim gibi olan ve en iyi arkadaşım olan akif ile yapmadık tabi ödevi. Hoca sinirlenmişti tabi Çünkü hiÇ yapmıyoduk ödev mödev ve bize ceza verdi yarın ki derse kadar 10 sayfa ' ödevlerimi bir daha zamanında yapıcam ' yazıcaksınız diye tam hatırlamıyorum ama böyle bişeydi. Neyse yarın olmuştu ama biz yazmadık ama bu sefer unutmuştuk yoksa yazıcaktık Çünkü ailemizi falan Çağıracaktı bunuda hiÇ bir öğrenci istemez.her neyse üÇüncü ders kimya bu iyi haberdi akif ile başladık yazmaya ama her cümlenin yarısı '' ( den den ) işareti yoksa yetiştiremiycez mk . Ders saati geldi hocanın ilk işi bizim ödevler oldu bizde verdik defteri hoca baktı biraz sayfaları değiştiriyor falan ama ifadesi hep aynı hiÇ mi değişmez yüzü biz orda anladık bi bokluk olacağını. Hoca başını kaldırdı nihayet gayet sakin bir şekilde en utandığım anlardan biri olacak anın sorusunu sordu, ' ne yazdınız söyleyin ' laannn olumm iki ders boyunca yazdık bizzz akkk ama ne yazdığımızı bilmiyoruzz var mı böyle bişeyy. Normaldi Çünkü sadece ilk cümle tam.hoca yanıt bekliyor ama bizde tık yok sınıf yerlerde tabi ak kaÇırır mı ibneler. Hoca biraz ayar verdi bize ama duymadım ben hiÇ bir şey o kadar utandım ki anlatamam. Kızlarada rezil olmuştuk mk pehh