bugün

marjinal tosbaga

13 gün önce ''çok acil dönüş yapın'' başlığı adı altında bdv ye soru sordum.

marjinal tosbaga neden çaylak oldu, bilgilendirirseniz sevinirim dedim.

bu sabah dönüş yaptılar. verdikleri cevabı paylaşmak istiyorum;

--spoiler--
sayın kukla,

öncelikle soruya geç cevap verdiğimiz için tüm uludağ sözlük moderatörleri olarak sizden çok ama çok özür diliyoruz. lütfen yine sinirlenip hakkımızda uzun uzun entry döşemeyiniz. inanın çekmiş olduğunuz '' bilgilendirirseniz sevinirim '' adlı bu mesajınızı ''bilgilendirirseniz sevişirim '' diye okuduk ve ister istemez bi panik oluştu. acaba dedik tüm yazarlar bitti de sıra moderatörlere mi geldi? muhaha sinir krizine girdik kukla. ama soruyu dikkatlice okuyunca ''sevişirim'' değil de ''sevinirim'' dediğinizi nihayet idrak ettik ve şimdi size cevap vereceğiz ama cevap vermeden önce lütfen moderasyon hakkında espiri tarzı uzun uzun yazılar yazmayınız. çünkü dikkat ederseniz sayın kukla, tam 1 buçuk senedir siz değerli yazarımızı çaylak yapmadık. kuşimato'nu sözlüğe saldığın günden beri hep 1 adım geri kaçtık. dobraman diye fake hesap alıp milleti kekledin ama biz yine sizi çaylak yapmadık. hiçbir zaman da yapmayacağız sayın kukla. yeter ki modlar hakkında geyik tarzı entryler girip bizi müşkül duruma sokmayınız. siz soktukça millette sokmaya çalışıyor. bu üzücü ve siz bu işi iyi biliyorsunuz. lütfen diyoruz, lütfen yapmayınız. sorduğunuz soruya cevap gelince.

hakaret etti.
--spoiler--

olayın aslı buymuş. hakaret etmiş. '' kime etti'' diye tekrar bdv ye mesaj çekmek isterdim ama inanın konuşulmuyor onlarla. bıg bıg bıg bıg tavuk gibiler amk.