fuat avni

03.01.2015 SAAT 01.16
UMUT ORAN: Emre ne yaptınız
FUATAVNi FUAT: Bi şey mi yapacaktık
UMUT ORAN: Oğlum iş Bankasından alınan paraları siz işlemiyor muydunuz
FUATAVNi FUAT: Evet ne oldu
UMUT ORAN: Şöyle söyleyeyim benim başkan paraları yurt dışındaki atsınlar… Orada daha iyi işleniyor diyor
FUATAVNi FUAT: iyi güzel de bunu Fethullah Hoca’ya söyleyeceksiniz. Ben çeksem çeksem 10 milyonunu çekebilirim diğerine yetkim yok.
UMUT ORAN: Hesap kimin
sütüne kayıtlı
FUATAVNi FUAT: Benim üstüme
UMUT ORAN: Tamam diyor 5 milyon dolar işimizi görür isviçre’deki banka hesabına yolla
FUATAVNi FUAT: Kardeşim güzel diyorsun da Zekeriya para aldı soruşturma yedim diye 250 bin ona verdim. TiB’ten ilhan’ı biliyorsun ona bugüne kadar yaptığım masraf 1.2 milyon sırf konuşmasın diye
UMUT ORAN: Eee parayı atmıyor musun ne diyeyim Kemal Bey’e
FUATAVNi FUAT: Atıyorum da aynen şunu söyle bu kadar iş gördürüyor sonra gelip yok paralar nereye gitti diye sormasın
UMUT ORAN: Tamam tamam sen at isviçre’deki hesaba 5 milyon o bize bayağı yeter. Olmazsa iş Bankasından sana takviye yaparım korkma sen.
FUATAVNi FUAT: Ben ne korkcam siz hocadan korkun, hocanın bir bilgisayarcısı var o internet ortamında gizli bir yerde saklıyor sizin bilgileri unutmayın.

12.01.2015 SAAT 11.11
FUATAVNi FUAT: Bu attığın banka bilgileri kimin
UMUT ORAN: Türk Dil Kurumu Başkanının yoksa iş Bankasının parasını alamıyoruz
FUATAVNi FUAT: ismi ney
UMUT ORAN: Mustafa Kaçalin
FUATAVNi FUAT: Ne kadar atılacak
UMUT ORAN: Üç milyon atacaksınız
FUATAVNi FUAT: Tamam ben Kemal’i arayacam o Hocayı arayacak
UMUT ORAN: Tamam işte haberi var zaten Hoca’nın
FUATAVNi FUAT: Tamamdır gönderiyoruz birazdan
UMUT ORAN: Tamam başkan diyor ki olmazsa biz yollayacaz Hoca Efendiyle yarın telefon görüşmesi yapmak istiyor.
FUATAVNi FUAT: Onu Kemal Bey’le görüşceniz
UMUT ORAN: Tamam kemal Bey diyor ki israil’den ödeme aldıysanız bizim yurt dışı hesaplarına atsınlar
FUAT AVNi F: Aklımızda seçim harçlığı vercez
UMUT ORAN: Ne kadar
FUAT AVNi F: Biz ABD’den 25, israil’den de 25.