bugün

ölen sevgilinin geceleri hayalini görmek

Hep mutluluğumu isterdi, bende onu. Ve aslında ikimizde aynı şeyi isterdik...

Ve gitti, belki isteyerek belki de istemsizce... O gittikten sonra kimseye hayatımda yer vermedim. istemiyorum çünkü. Anneme bile 'o'nun ismiyle hitap ettim kaç defa... Ev arkadaşım 'Ulan gece senden korkuyorum, karındeşek Jack gibi sokakta geziyorsun ve saat 3.5 ta, Allah belanı versin amk delisi ben gidiyorum, gece evde kesecek misin lan beni?! Unut artık o öldü olm öldü!' diyerek terketti gitti. Bende bütün gece karanlık bir yerde oturup 'O' na bakıp sigaramı tellendiriyorum... Hem bazen ara ara gülümsüyor Belki de Serhat haklı *, terkedip gitmekle de haklı. Bir ölüye aşık olmak, hala ilk günki gibi sevmek... Ama ölmedi o diyorum, her gece karşımda diyorum,'Bir doktora git allasen' diyip kaçıyorlar... Yoksa ben gerçekten delirmeye mi başladım Ulu Tanrı? Neden aldın onu benden diye saatlerce Yaradan'a sövüyorum... Ölümünden 9 sene geçti, hala her gece göğsünden kan sızıyor amk evinin parkelerine... Her gece sigaramın ucu kadar yakın bana... Ne vardı be intihar edecek kadar yâr... Seni bukadar severken, şuan bile gözyaşlarımdan bulanık gördüğüm klavyeme bunları yazdırtmana sebep neydi? Bunu düşünmekten delirme evresine geçiş de olabilir.

Tanım: Deliriyorum galiba sözlük, 9 yıl önce intihar eden sevgilimin hayaleti her gece karşımda.

2 sene önceki entryimi gördüm de durumum iyiden çok kötüye gidiyor... (#19446196)