bugün

adnan oktar

youtube videoları ile meşhur kimse.
hocaya açık mektup.
şimdi hocam sizi tanımıyorum ama youtube videolarınızdan dansa gönül vermiş bir kişi olduğunuzu ve orjianl hareketleriniz ile bu alanda çığır açtığınızı görüyorum. hocam dansınızı yorumlamak haddime değil ama seyirci olarak hissettiklerimizi sizinle paylaşmak istedim.

Hocam mesela şimdi bazıları var ben dans ediyorum diye geçiniyorlar ama o ne figürler öyle.
* Parmaklarına silah şekli verip stüdyodaki hatunları vurma işareti yapanı mı,
* ritim ile uygunsuz sallananları mı,
* ellerini yere paralel hale getirip sırayla birini diğerinin önüne geçireni mi, * avuç içleri duvara bakar vaziyette otobüs itme hareketi yapanı mı,
* iki elini sandalyenin kolçaklarına doğru sallayıp “fıstık benim olacak vuracam kırbacı” modunda hareket edeni mi,
* kolları Filistin askısına geçmiş gibi kaldırıp dirseklerden kırarak makine pistonları gibi sırayla hareket ettireni mi
* bilinçaltını kusan; ellerini meme avuçlar kıvamda sırayla sallayanı mı, bakışları ile stüdyodaki kadınları soyanları mı, yoksa bildiğin şaplaklama hareketini dans diye yutturanı mı,
* cool imajı verecekken at sikine konmuş kelebek kıvamında alakasız mimikleri olanı mı
* elleri yana yukarı body Ekrem gibi sallayanı mı

işte hocam katlanmak zorunda olduğumuz tiplemeler bunlar. Halbuki siz öyle misiniz? Dansınızdaki estetik, kıvrak hareketleriniz, cool duruşunuz, müzik aralarındaki inşallah maşallahlarınızla içimizdeki çocuğu elma şekeri veriyorsunuz. izninizle son figürlerinizi arkadaşlarımla da paylaşıyorum. iyi akşamlar inşallah hocam, tatlı rüyalar maşallah.
http://www.haber7.com/tel...nra-adnan-hoca-fena-costu

ayrıca (bkz: demet akalın ın müthiş dansı/#19223344)