bugün

fatih terim

kendisi galatasarayda şu son 2 sezon yaptıklarıyla top class antrenörlerden olmadığını kesinlikle göstermiştir. tamam iyi antrenördür ama o üst ligde değildir. top class dediğin adamlar yıldızlarla çalışır, terim gibi ben hagiyi istemem, drogbayı istemem, sneijder i istemem demezler. ayrıca terim in son 15 yıl ki transfer kariyerine baktığında isabet oranı çok düşüktür. sadece amrabat, chedjou ve şu adını hatırlamadığım denizlili çocuğa toplamda 20 milyon euro çöpe attırtmıştır. ikinci terim dönemi transfer facialarını saymıyorum bile, kulüp hala o borçları ödüyor. ayrıca terimin takımlarında hep şu olur: takım eşek gibi koşar pozisyona girer ama pili biten topçular haliyle gol atamaz, karşıda çetin ceviz bir antrenör varsa terimi gol manyağı yapar. (bakınız: 6-0,6-1, 8-0 (ankaragücündeyken), 4-0, gibi
sıradışı skorları tarihlerine yazmıştır terimin takımları.)

ayrıca bu sezon tamam aysal ın da yanlışları var doğrudur ama terim in demirören gibi evrakta sahtecilikten kulübünü avrupadan men ettirmiş, şikeyi desteklemiş, vb bilimum yanlışlar yapmış bir adamın kanatları altına girmesi onunla poz vermesi imza atması hiç ama hiç yakışmadı hacılar. kim ne derse desin, hayatta paradan daha değerli şeyler vardır. üç günlük dünya, beklersin bu yönetim gider sonra olur olmaz... zaten yaş olmuş 62, 100 milyon euronun üstünde servet sahibi bir adam söz konusu olan. üstelik yabancı sınırlamasına karşı çıkarken, bugün de çıkmış sınırlama tamamen kalkmamalı diyor...

basın toplantısı diye diye yaptığı toplantıyı da izledik, dişe dokunur hiçbir söz yok, hakkımı helal etmiyorum filan...

yanlış yaptın terim, yanlış yaptın, iyi antrenörsün, ama adamlığın o kadar da iyi değilmiş. selametle, yolun açık olsun. artık geri gelme. kazandırdıkların için teşekkürler...