bugün

yaran olaylar

yaşım 14-15, msn'in yeni yeni meşhur olduğu dönemler, bayram vakti annanemlerde sıkılmışım internet kafeye gittim, oturdum bilgisayarın açılmasını bekliyorum. yanımda da 40-45 yaşlarında bi dayı oturuyor kelli felli, göbekli bildiğimiz bir dayı. tabi o dönemler mırc(bilmeyenler için, çok odalı chat sitesi) diye bi illet var. dayımız girmiş siteye birileriyle konuşuyor, bende yanda bilgisayarın açılmasını bekliyorum, içimden de vay abaza falan diyorum. sonra baktım ki dayı gay odasında, alla alla dedim yanlış girmiş heralde, dayıya baktım bana baktı kafamı çevirdim hala bekliyorum. sonra bi daha baktım, dayımızın nicki '' tuzlu44'', orda ufak bi hıkk sesi çıktı benden dayı gene pis pis baktı bana, ben yine kafamı çevirdim dayı da devam etti. aradan bi 10 dk geçti ama ben meraktan kuduruyorum, küçük çocuğum la, merak da var ergenlik de var, özele saygı diye bişey yok tabii ki. ardından son bi kez daha kafamı çevirdim ve dayımızın yazdığı şu cümleyi okudum ''eee ibrahim kıllı mı? ''. hörrpçhs diye bi hınkırmayla kahkahamı bastırmaya çalışsam da artık herşey için çok geçti, dayımız kırmızı kesilmişti, kalkıp başka bi masaya geçti. ben de bütün gün salak salak sırıttım. tabi o zaman kim ne bilsin homofobinin kötü bişey olduğunu.