bugün

sözlük yazarlarının itirafları

ev arkadasimla prison break izliyoruz, disarida da kar yagiyor bir bolum , bir bolum derken baktik saat gece 12 , disari baktik kar dozunu iyice artirmis... cok sevindik havalara uctuk neden mi ? bu kar sabaha kadar yerleri tutar ve belediye sabah anons yapar okul tatil diye biz de o zaman uyuruz bol bol olacakkar tatilini kutluyoruz, havalara ucuyoruz... ha bu arada ogretmeniz bir taraftan preason break bir taraf tan disari bakislar... kar nasil yagiyor... derken saat 5 ve kar yagisi durdu... cok uzulduk hem uykusuz hem yorgun hem saat 8 30 da ders baslayacak... uyusak yagmaya devam ederdi, sansimiza kufurler edip 1 iki saat uyuyup okula gittik pert olmus bir sekil de .... o gunde cocuklari yazili yapacak misim. cocuklara ok 1 . calisin 2.saat yaparim dedim ....1. saat sorulari hazirladim 2. saate sorular hazir dagittim sorulari ama nasil uykum var nasil ölsem falan uyurum diye sacmaliyorum icimden .. yazili basladi bu arada kafami ogretmen masasina koyuyorum kaldiriyorum cocuklara da uyuma taklidi yapiyorum falan derken 2. dakikada uyuyuver misim.... nasil bir uyuma dusunun... cocuklar basima toplanmis beni kaldirmaya calisiyorlar.. kalktim yazili bitti hocam dediler icimdn 5 dakika olmustu diyorum...cocuklar alninizda harita olusmus , sizi cok seviyoruz, en iyi hoca sizsiniz gibi firlama vari dalga gecmeler... uyurken ben yaxili yaparken sinifin halini dusunemiyorum. dusunmedim de !!! yaziliyi normal bir yazili gibi okudum ve normal bir sekilde puanlarini verdim biraz daha yuksek almislardi tabi ama alsinlar sevindiler cokca...bu arada olunan yazili matematik.... 1 ay falan gecti diger yaziliyi yapacagim... ogrenci: hocam uyuma taklidi yapacak misiniz ben gulumseyerek icimden siktir lan....