bugün

dexter

8x02

Açıklayıcı, aynı zamanda durağan bir bölümdü.

--spoiler--

• Deb ne ara oradan çıktı da bizim El Sapo pisliğini vurdu? Ek olarak kiralık katil silahı doğrulttuktan sonra vurur gider lan. Ziegler bile kiralıkken hüngür hüngür ağlamış adam, bu kadar vurdumduymazlık olmaz.
• Ondan sonra o silahın Deb'den çıktığını o zamana kadar araştırmış olmamaları da ayrı komedi. Şu dizinin tek handikapı hayaları yayarak kanıtları yok etmek.
• Vogel hakkında ki teoriler doğru çıktı. Kadının gözlerinde bir kenafirlik var, oradan birşey çıkacak.
• Şu Joey kadar gereksiz bir karakter yok. Kadınlar koşarken memeleri sallanır ya heh bu da öyle işte. Bir yukarı bir aşağı. %0 istikrar. Geçen sene Fox Hole'da (bakın hala hatırlıyorum nasıl benimsemişsem) Nadia sayesinde ordan oraya süründün. Elinde karayiplerin en geniş yüzölçümüne sahip Küba adasının kızı var. Veliefendi'de dişi tay deneme koşularına Selim Kaya'yla katılsa sırıtmaz. Hala daha Deb'i görünce milli olmaya hazır çocuk edaları artık bırak.
• Hareketlensin biraz şu dizi artık sabırsızlanıyorum. Ağır gidince de boş şeyler yazıyorum.

--spoiler--