bugün

masa tenisi

bugün bir partinin yaptığı gençlik kollarının düzenlediği turnuvası vardı. ödülüydü efendim yoksa katılmam yani. ilk 3 rakibimi eledikten sonra yine ismimin okulduğunu duyup 4. maçımı gerçekleştirmek için indim podyuma. ulan bi baktım adam 30 yaşında hafif kel bişey. önceden de oynayışına bakıp arkadaşla fikir yürütmüştük. tanımadığım iki kişi de seninleyiz dediler galiba rakibimden hoşlanmıyorlardı. her neyse maça başkadık bu adam ilk seti aldı ama çok fark açamadı tabii. 2. seti bi aldım bu morordı bi hoşuma gitti sormayın gitsin dedim ulan finale mi kalıcam götüm bi havaya kalktı. son sette bi heyecanladım sormayın elim ayağım tutuştu. kahretsin adam seti aldı. tokalaştık tokalaşırken eyvallah dedi. içimden ne eyvallahi lan bedavaya verdik sanki, demin yenilcen diye götün tutuşuyodu amcık dedim. hakeme selam vermeden gidiyodum ki son anda elini gördüm. maç çıkışı şansımı sikeyim kısa kollumu arıyorum yok biri almıştı galiba kimse iyicene sövdüm ama merak etmeyin. bisikletime doğru yol alırken bi baktım bizim hakem aslında maçı alırdın iyi oynuyosun ama acele ettin servislerde dedi. bana butterfly top verdi. eyvallah dedim, teşekkür ettim raketimi elime alıp bisikletime bindiğin gibi eve gittim. yorgunluktan öldüm yemin ederim. süper bi oyun efendim vallahi bak oynayın olum.