bjk tv

büyük başkan yıldo(!)'nun seçim vaadi olarak vuku bulmuş kanal... sonrasında reha muhtar denen büyük (!) medya dahisi kişi tarafından 500000 euro gibi bir paraya kurulabilecekken, 5000000 euronun üzerinde bir paraya kurulmuş olan kanal... tabi arada kimlerin -kimler dediğime bakmayın hepsi belli- cebine para gittiği de işin diğer acı tarafıdır... sonrasında kulübe büyük (!) külfet getirdiği gerekçesi ile, doğan medya'ya satılan/kiralanan kanaldır... akabinde ve detayında, spor kanalından çok oyun kanalı, tanıtım kanalı, reklam kanalı olan kanaldır... doğan medya'nın da babasının malıymış gibi kullandığı kanaldır... digiturk'ün, yayından kaldırıncaya kadar hiçbir ücret almadan yayınladığı kanaldır... kanalı doğan medya'ya peşkeş çekip, doğan medya'nın istediği gibi kullanmasına, doğan medya'nın keyfi davranışından ötürü, bir anlık sinirle haklı veya haksız şekilde digiturk'ten kaldırılmasına beşiktaş yönetim kurulu'nun herhangi bir tepki göstermediği kanaldır...

elle tutulur tek programı karakartal forum'dur...

sonuç olarak yönetimin bir boka yaramadığı bu kadar basit bir olayda dahi ortaya çıkmıştır...

bu yönetimin diğer müthiş (!) icraatları için; (bkz: beşiktaş yönetim kurulu)