bugün

pokemon

Şimdi kanallarda dönen o saçma sapan, şeytanlı, canavarlı şekilsiz suratsız varlıklı dizilere 10 basan çizgi film. Ya ne güzeldi pokemon bölümlerinde, pikaçu ve tayfasının maceralarını izlemek. Acaba o toptan hangi hayvan çıkacak diye beklemek. Hepsi de birbirinden tatlı olurdu. Özellikle balbazar'ı çok severdim ben. 'Balbazar' söylenişi bile çok havalı ya. Bizim dönemimizin çizgi filmleri ne kadar da güzelmiş. Sevimli Kahramanlar çizgi filmindeki karakterler ne kadar da iyiymiş. Tom ve Jerry, tweety, duffy duck, slyvester, tazmanya canavarı, casper , fred çakmaktaş, tembel tavuk ve aklıma gelmeyen birçok karakter ne kadar heyecanlı bir şekilde izlerdik onları. Okuldayken hemen bitse de eve gidip onları izlesek derdik. Sonra winnie de pooh vardı ne kadar güzeldi. Özellikle sürekli bal yiyen ayısı, tiger'ı, rabbit'i ne kadar da tatlıydı. Bunlar aklıma gelince yeni dönemdeki çirkin çizgi filmleri izleyen çocuklara üzülüyorum sözlük. Keşke o çizgifilmler yeniden verilse de yeni nesil izleyebilse. Belki o zaman bilinç altları biraz rahatlar, tehlikelerden uzak olurlar.
güncel Önemli Başlıklar