türk polisi

hakkını arayan herkese saldıran, hatta ben devletim -ironiktir lâkin, bunu ingilizce dahi söyleyemezler. entelektüel birikim- diyebilecek kadar ego manyağı olmuş meslek grubu.

gündemden yola çıkacak olursak, millete tekrar 2 temmuz yaşatmaya çalışan tek hücreli mekanizmaya malatya'da, ardından istanbul-şişli de müdahale etmemiş, neresinden bakarsan bak durum muz cumhuriyetinin muz güvenlik güçleri olayına gelmiştir. toplum profilinden tut iç politikaya insanlık anlayışından tut vatandaşlık saygısına genel ahlaktan tut ilkolkul sosyal bilgiler düzeyinde birikime kadar birçok konuda giydirme yapılabilir bu yaşananlar karşısında.

unutmadan, o çok ' yakışıklı ' çok artist yunus ağabeylerimizi de böyle kareler içinde görmek şaşırtmış, bir o kadar da güldürmüştür. demek ki neymiş, allahın sopası yokmuş, milletvekili çocuğu varmış.

çekeydiniz bi, sen benim kim olduğumu biliyor musun repliği daha. hayırdır neden, yoksa gerek mi görmediniz.

neden, çünkü elemanın kolundaki saat hepinizin üçer aylık maaşı toplamına denkte ondan.

bu arada ellere rakamlı kağıtlar da çok yakışmış. * * *
ilgili * pardon ilgili link: http://www.sozlesmelipers...C4%9Fa-kald%C4%B1rd%C4%B1