bugün

kpss 2011

bana ülkenin cari açığı düşmüştür şıkkını işaretleten sınavdır * silsem mi acaba diye tereddüt edip silgime baktım, milyonlarca öğrencinin sınava girdiği silginin üzerinde germany yazıyordu pehh cari açık azalmışmış heyy. ciddiye bile almadım geçtim diğer soruya.

ayrıca bu sınavda renkli kitapçıklar ilkokul günlerime götürdü beni, güzel olmuş.

ösym'nin hep bahsettiği iki adet yumuşak uçlu kurşun kalem ve yumuşak silgisine sahip oldum. üzerinde sınav kalemi yazmasaydı bir kaç saat kalemi arayabilirdim. yarın da iki oturuma giricem tahta kalem koleksiyonuna başlamayı düşünüyorum.

girişte kemerin tokası metal olduğu için bir grup erkek olarak kemerlerimizi mecburen çıkardık, nedense artık? bu ösym'nin yıllardır s.kyrz doymadınız bu sefer alenen götünüzü s.kicez soyunun deme şekliydi sanırım. uzaktan pek hoş bir görüntü verdiğimizi sanmıyorum. kemerimi merdiven trabzanına bağladım neyseki çıkışta bıraktığım gibi duruyodu. kemerle nasıl kopya çekilebilir, nasıl fantaziler kurulabilir düşünmekteyim.