doğuş

ilk ciktigi zamanlarda kral tvde 'kendini kendiiindeeeehh bul.ona buna suna ona soormaa' seklinde enfes sarki sozleri, aluminyum folyodan yapilmis goz siken isiltili kiyafetleri ve surmeli gozleriyle turk muzigine yeni bir tat getiren dogus sonradan sabah sekerleri ve turevleri (ki hepsinin ismi sabah sekerleriydi bu turevlerin) gibi programlara katilip ebleh sunucu surme konusunu acinca, 'ne surmesi..surme falan yok bende..dogustan surmeliyim ben, kendim yapmadim..allah vergisi' tadinda komedi unsurlari tasiyan cumleyi ciddi ve saldirgan bir sekilde beyan etmis, sabah sekeri elemani 'ama nasi yaa dogustan surme hic duymamistim..' demisti. bunun uzerine iyice kizarip cosan dogus 'tabi duymassin..milyonda bir gozuken bir durum..bir hastalik aslinda bu..' dedi. sunucu kiz o kadar tirsmisti ki 'iyi de dogus madem dogustan surmelisin o surme kliplerde aglarken nasil akar??' diye soramamisti bile.
eskiden gotik misali gozunun 3 cm altindan surme cekmeyi hobi haline getiren dogus'un simdiki hobileri arasinda kas yapmak, kliplerde voleybol oynamak ve televolelerde hilal cebeci isimli aile kiziyla cebellesmek vardir.