bugün

platonik aşk

tek kelimeyle dünyada bir insanın yaşadığı cehennem azabıdır...çeşitli durumları mevcuttur..kimileri her gün yada aralıklarla sevdiği kişiyi görmektedir....kimilerinin görme imkanı vardır adresini evini oturduğu binayı bilmektedir ama bir türlü bir sebep bulup gidemez...kimilerinin de sevdiğini görme imkanları hiç yoktur çünkü oturduğu yeri bilmezler....ben bunlardan ikinci gruptayım...bu grupta olmak bile beni her gün damla damla eritiyor...mahvediyor..parçalıyor..inletiyor...her gördüğümü o sanıyorum...psikoloim bozuluyor...daha neler neler...tanrım bir zamanlar o kız bizim eve gelmişti....bunu düşündükçe inanılmaz acı çekiyorum....sonra da bizim düğüne gelmişti...sonra gitti...aradan 2 ay sonra bende ona karşı anlamadığım bir his belirdi...çünkü düğün videomuzda hep o var...telefonumda düğünde çekilmiş bir kaç fotorafı var...o fotolara bakıp cengizden resmini öptümde yattım şarkısını dinlemek...galiba deliriyorum....kalbim ağlamaklı heğ ağlıyor...gözlerimde boşalır bazen buluttan akarcasına....işte ben ikinci grup platonik aşığım..ya üçüncü grup nasıldır...bilemiyorum...aslında kendi derdime yanmalıyım...ah bi tanem sevgimden habersiz şimdi ne yapıyorsun....adresini bilsemde sana gelemiyorum neden bulamıyorum çünkü...kalbim ağlıyooor hep senınleyim....